Çınar Öztürk'e muhteşem sünnet düğünü

Çınar Öztürk’e muhteşem sünnet düğünü Karamürsel’in tanınmış iş adamlarından Müteahhit Ömer Öztürk ile Fulya Öztürk’ün biricik oğulları Çınar için sünnet düğünü düzenledi. Karamürsel’in tanınmış iş adamlarından Müteahhit Ömer Öztürk ile Fulya Öztürk’ün biricik oğulları Çınar için sünnet düğünü düzenledi. Muhteşem bir düğünle erkekliğe ilk adımı atan Çınar Öztürk ve Öztürk Ailesi'ni, mutlu günlerinde dostları yalnız bırakmadılar. Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen sünnet düğününde Öztürk ailesi, özel günün sevincini aile bireyleri ve dostlarıyla birlikte paylaştılar. Gecede, kendisi için düzenlenen sünnet düğününde eğlenceli anlar yaşayan Çınar Öztürk’ün mutluluğu gözlerinden okundu. Gecede, canlı müzik ziyafetiyle davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlenirken gecenin finalinde havai fişek gösterimiyle düğün sona erdi Buber Group Gazetecilik ve Yayın A.Ş. ailesi olarak küçük Çınar Öztürk ve tüm aile bireylerinin bu mutluluğunu paylaşıyor ve tebrik ediyoruz.

Çınar Öztürk'e muhteşem sünnet düğünü Karamürsel Haber

Çınar Öztürk’e muhteşem sünnet düğünü

Karamürsel’in tanınmış iş adamlarından Müteahhit Ömer Öztürk ile Fulya Öztürk’ün biricik oğulları Çınar için sünnet düğünü düzenledi.

Karamürsel’in tanınmış iş adamlarından Müteahhit Ömer Öztürk ile Fulya Öztürk’ün biricik oğulları Çınar için sünnet düğünü düzenledi. Muhteşem bir düğünle erkekliğe ilk adımı atan Çınar Öztürk ve Öztürk Ailesi'ni, mutlu günlerinde dostları yalnız bırakmadılar.

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde düzenlenen sünnet düğününde Öztürk ailesi, özel günün sevincini aile bireyleri ve dostlarıyla birlikte paylaştılar. Gecede, kendisi için düzenlenen sünnet düğününde eğlenceli anlar yaşayan Çınar Öztürk’ün mutluluğu gözlerinden okundu. Gecede, canlı müzik ziyafetiyle davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlenirken gecenin finalinde havai fişek gösterimiyle düğün sona erdi

Buber Group Gazetecilik ve Yayın A.Ş. ailesi olarak küçük Çınar Öztürk ve tüm aile bireylerinin bu mutluluğunu paylaşıyor ve tebrik ediyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom