Hasan Taşkan, yerlerde sürünüyor!

Hasan Taşkan, yerlerde sürünüyor! Karamürsel’in tanınmış isimlerinden Harita Mühendisi AKP Karamürsel Belediye Meclis Üyesi Hasan Taşkan’nın tabelası günlerdir yerlerde duruyor.! Atatürk Caddesi üzerindeki iş yerinin dış cephe mantolama olması nedeniyle çalışmaya engel olduğu gerekçesiyle asılı duran tabelanın sökülerek yolun ortasına konmasına Karamürselli vatandaşlar bu tabelayı gördüğünde ‘Hasan Taşkan yerlerde sürünüyor, esprisini yapmaya başlamışlar. Bizden uyarması Hasan bey, hiç olmazsa o tabelayı bir kenara koysanız da seni tanıyanların esprisine maruz kalmasanız!

Hasan Taşkan, yerlerde sürünüyor! Karamürsel Haber

Hasan Taşkan, yerlerde sürünüyor!

Karamürsel’in tanınmış isimlerinden Harita Mühendisi AKP Karamürsel Belediye Meclis Üyesi Hasan Taşkan’nın tabelası günlerdir yerlerde duruyor.!

Atatürk Caddesi üzerindeki iş yerinin dış cephe mantolama olması nedeniyle çalışmaya engel olduğu gerekçesiyle asılı duran tabelanın sökülerek yolun ortasına konmasına Karamürselli vatandaşlar bu tabelayı gördüğünde ‘Hasan Taşkan yerlerde sürünüyor, esprisini yapmaya başlamışlar. Bizden uyarması Hasan bey, hiç olmazsa o tabelayı bir kenara koysanız da seni tanıyanların esprisine maruz kalmasanız!

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom