Karamürsel'de Aile Eğitimini tamamlayan 56 kursiyere sertifikaları törenle verildi

Karamürsel’de Aile Eğitimini tamamlayan 56 kursiyere sertifikaları törenle verildi Karamürsel Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Merkezi Müdürlüğü tarafından annelere yönelik verilen aile eğitimi kursları, sertifikaları tören ile hak sahiplerine verildi. 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı süresince Uzman Öğretmen Heybet Taşkıran tarafından 3-6, 12-18 yaş aralığında çocukları olan 56 annenin katıldığı, 14 hafta süren aile eğitimi kursunda başarılı olan 56 kişiye törenle belgeleri verildi.

Karamürsel'de Aile Eğitimini tamamlayan 56  kursiyere sertifikaları törenle verildi Karamürsel Haber

Karamürsel’de Aile Eğitimini tamamlayan 56

kursiyere sertifikaları törenle verildi

Karamürsel Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Merkezi Müdürlüğü tarafından annelere yönelik verilen aile eğitimi kursları, sertifikaları tören ile hak sahiplerine verildi.

2014-2015 eğitim ve öğretim yılı süresince Uzman Öğretmen Heybet Taşkıran tarafından 3-6, 12-18 yaş aralığında çocukları olan 56 annenin katıldığı, 14 hafta süren aile eğitimi kursunda başarılı olan 56 kişiye törenle belgeleri verildi.

Karamürsel Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Merkezi Müdürlüğünün de yapılan törende Uzman Öğretmen Heybet Taşkıran yaptığı konuşmada, ‘geleceğimiz olan çocuklarımızı sağlıklı yetiştirmenin, ancak huzurlu ve mutlu aile ortamlarında olabileceğinin farkındalığını oluşturmaya çalıştığımız kurslarımızda, sadece aile eğitimi konularıyla yetinilmeyip, disleksi, madde bağımlılığı, öfke kontrolü, özel eğitime ihtiyacı olan bireyler konularında alanında uzman kişilerle seminerler düzenledik.

Halk Eğitimi Öğretmenleri olarak bizler görevimizin sadece derse girmek değil kursiyerlerimizin çok yönlü gelişiminden kendimizi sorumlu görmekte ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız ‘Atatürk’ün dediği gibi, ‘Çocuklar geleceğimizin güvencesi yaşam sevincimizdir. Bugünün çocuğunu yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir’ dedi

Törene Karamürsel Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Merkezi Müdürü Mustafa Yazıcı, Yardımcıları Kemal Er, Seval Şekerci, Ailem Özel Eğitim Kurumu Müdürü Sevgi Koçyiğit, Kurs öğretmenleri ve veliler katıldı. Belge törenin ardından konuklara çeşitli ikramlar verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom