KOÜ Barbaros Denizcilik YO ile Gazanfer Bilge MYO mezuniyet töreni düzenlendi

KOÜ Barbaros Denizcilik YO ile Gazanfer Bilge MYO mezuniyet töreni düzenlendi Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Barbaros Denizcilik Yüksekokulu ve Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu mezunları için tören düzenledi. Karamürsel Altın Kemer Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde öğrenciler mezun olmanın heyecanını yaşadı..

KOÜ Barbaros Denizcilik YO ile Gazanfer Bilge MYO mezuniyet töreni düzenlendi Karamürsel Haber

KOÜ Barbaros Denizcilik YO ile Gazanfer Bilge MYO mezuniyet töreni düzenlendi

Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Barbaros Denizcilik Yüksekokulu ve Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu mezunları için tören düzenledi. Karamürsel Altın Kemer Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde öğrenciler mezun olmanın heyecanını yaşadı..

Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Barbaros Denizcilik Yüksekokulu ve Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu mezunları için tören düzenledi. Karamürsel Altın Kemer Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde öğrenciler mezun olmanın heyecanını yaşadı. Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Barbaros Denizcilik Yüksekokulu'ndan 16 olmak üzere Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulundan 2014-2015 eğitim-öğretim döneminde 400 kişi mezun oldu. Mezuniyet töreninin açılış konuşmasını okul birincileri yaparken, Barbaros Denizcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Özcan Gündoğdu, ardından Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Hamdi Aydın yaptığı konuşmalarda, mezun olan öğrencileri bundan sonraki hayatlarında başarılar dileyerek tebrik etti. Daha sonra Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saadettin Hülagü konuşmalarında mezun olan öğrencileri tebrik ederken ‘Ayakları yere basan, kendi geleceğine adım atacak olan siz gençlerden gururu duyuyoruz inanıyoruz ki ailelerinizde bizler gibi sizlerle gurur duyuyorlar. Size tavsiyemiz bir an önce hayata atılmanız’ dediler.

Konuşmaların ardından Barbaros Denizcilik Yüksekokulu birincisi Ayşegül Yılmaz’a ve Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okul birincisi Fatma Koç’a ödüllerini Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu merhum Gazanfer Bilge’nin eşi Yıldız Bilge verirken daha sonra mezun olan öğrencilere anı belgeleri verilerek öğrencilerin keplerini havaya atarak mezuniyet töreni sona erdi.

Törene Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Saadettin Hülagü, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım, Deniz Ticaret Odası Temsilcisi Av.Vedat Doğusel, Barbaros Denizcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Özcan Gündoğdu, Gazanfer Bilge Meslek Yüksek Okulu Müdürü Do.Dr.Hamdi Aydın, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu merhum Gazanfer Bilge’nin eşi Yıldız Bilge, öğretim görevlileri öğrenciler ve veliler katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom