Karamürsel Sağlık Ordusuna 71 kişiyi kattı

Karamürsel Sağlık Ordusuna 71 kişiyi kattı Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi düzenlediği mezuniyet töreniyle 71 öğrencisini sağlık ordusuna katmanın haklı gururunu yaşadı. Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Emine Köse’nin sunumuyla hazırlanan mezuniyet töreni çok beğenildi.

Karamürsel Sağlık Ordusuna 71 kişiyi kattı Karamürsel Haber

Karamürsel Sağlık Ordusuna 71 kişiyi kattı

Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi düzenlediği mezuniyet töreniyle 71 öğrencisini sağlık ordusuna katmanın haklı gururunu yaşadı. Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Emine Köse’nin sunumuyla hazırlanan mezuniyet töreni çok beğenildi.

İlimizin en önemli eğitim kurumlarından biri olan Karamürsel İlçesindeki Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2014-2015 eğitim öğretim yılında 25’i laboratuar, 24’ü hemşirelik ve 22’si acil tıp teknisyenliği bölümünden olmak üzere toplam 74 öğrencisini mezun etti. Okul birincisi laboratuar bölümünden Beytullah Tanış, ikincisi acil tıp teknisyeni bölümünden Hüsniye Akalan, üçüncüsü ise hemşirelik bölümünden Nurşah Çetintaş oldu.

'SAĞLIK ALANINDA HİZMET SUNACAKLAR' Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde konuşma yapan okul müdürü Veysel Kandemir, "Okulumuzdan mezun olan 71 öğrencimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum. Onlar artık sağlık alanında vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacak sağlık ekibine dahil oldular" dedi.

KEPLER HAVAYA ATILDI Konuşma sonrasında okul birincisi olan Beytullah Tanış’a okul diplomasını Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu verirken okul ikinci olan Esma Türker'e diplomasını Karamürsel Garnizon Komutanı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, okul üçüncüsü Nurşah Çetintaş’a da diplomasını verdi. Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır’da Okul Aile Başkanı Meral demir ve yönetimine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verdi. Okul birincisi Beytullah Tanış okul yaş kütüğüne plaketini çakarken çok heyecanlı olduğu gözlendi. Ardından okuldaki Türk bayrağı ve okul flamasının devir teslim töreni yapıldı. Mezuniyet töreninde okullarından mezun olan 71 öğrenci hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyeti kutladı.

KATILIM YOĞUNDU

İlginin yüksek olduğu törene Karamürsel kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Veysel Kandemir, Karamürsel’deki diğer okul müdürleri, daire amirleri, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom