Karamürsel'de Sevgi Mektupları Projesi çok beğenildi

Karamürsel'de Sevgi Mektupları Projesi çok beğenildi Sevgi Mektupları Projesi Etkinliği çevre günü ile beraber gerçekleşti. İçinde sevgi olan cümleler kuralım dedik, Başta Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ‘Doğayı denizi, yeşili seviyorum. Ülkemi Seviyorum. İnsanları seviyorum’, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ‘Sevgi Kazansın’ derken, çaktırmadan siyaset kokan bir söylem olmuş, Bilindiği üzere Karamürsel belediye başkanlığını kazandığı ilk dönemde bu sloganla seçim kazanmıştı, hatırlatmasını yaparken herkes bir şeyler ekledi. Kimi sevgisiz olmaz dedi, kimi sevgi saygıdan doğar dedi... Ortaya keyifli bir çalışma çıkıverdi. Etkinliği gerçekleştiren Karamürsel Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Aydan Ergenç ve öğrencileri Aslı Akdemir, Kübra Gencer, Kevser Gökgün, Melike Bayraktar, Betül Aköz, Zeynep Aksüt ve Sıla Çakmak'a herkesin taktirini aldı.

Karamürsel'de Sevgi Mektupları Projesi çok beğenildi Eğitim

Karamürsel’de Sevgi Mektupları Projesi çok beğenildi

Sevgi Mektupları Projesi Etkinliği çevre günü ile beraber gerçekleşti. İçinde sevgi olan cümleler kuralım dedik, Başta Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ‘Doğayı denizi, yeşili seviyorum. Ülkemi Seviyorum. İnsanları seviyorum’, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ‘Sevgi Kazansın’ derken, çaktırmadan siyaset kokan bir söylem olmuş, Bilindiği üzere Karamürsel belediye başkanlığını kazandığı ilk dönemde bu sloganla seçim kazanmıştı, hatırlatmasını yaparken herkes bir şeyler ekledi. Kimi sevgisiz olmaz dedi, kimi sevgi saygıdan doğar dedi... Ortaya keyifli bir çalışma çıkıverdi. Etkinliği gerçekleştiren Karamürsel Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Aydan Ergenç ve öğrencileri Aslı Akdemir, Kübra Gencer, Kevser Gökgün, Melike Bayraktar, Betül Aköz, Zeynep Aksüt ve Sıla Çakmak'a herkesin taktirini aldı.

Karamürsel Anadolu Lisesi Öğrencilerinin başlattığı ‘Sevgi Mektupları Projesi Etkinliğinde sevgi ve saygı konulu söylemlerin yazılarak asılması çok güzel bir çalışma.

Ama… gelin görün ki günümüzde sevgi veya saygı kelimesi sadece yazılmaktan ibaret mi, gerçekten yaşanıyor mu uzun uzuna düşünmek gerek!

SİZCE SEVGİ KALDI MI ?  NE DERSİNİZ?

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom