Karamürsel'de Sağlıklı Yaşam Projesi Başlatıldı

Karamürsel Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ı Mütevelli Heyeti nin 28.05.2015 tarih ve 20-12 sayılı karar ile Hijyenik Ortam- Sağlıklı Yaşam Projesi başladı. Proje kapsamında 3294 Sayılı Kanun kapsamında ilçemizde yaşayan yaşlı, engelli ve kendi bakımını yapamayacak durumda olan 50 vatandaşımızın ev temizlikleri ve kişisel bakımları ve gıda yardımı yapıldı. Proje dahilinde faaliyetler, yıl içerisinde periyodik olarak iki ayda bir olmak üzere 5 kez tekrarlanarak uygulanacaktır. Vatandaşlarımızın hal ve hatırları sorulup müşkül durumda olan vatandaşların talepleri Mütevelli Heyetince değerlendirilmesine müteakip gerekli yardımlar yapılacaktır. ​

Karamürsel'de Sağlıklı  Yaşam  Projesi  Başlatıldı Karamürsel Haber


Karamürsel Kaymakamlığı Sosyal  Yardımlaşma ve  Dayanışma Vakfı  Mütevelli  Heyeti nin 28.05.2015 tarih ve 20-12 sayılı karar ile Hijyenik Ortam- Sağlıklı Yaşam Projesi başladı.

Proje  kapsamında 3294 Sayılı Kanun  kapsamında ilçemizde  yaşayan yaşlı, engelli ve kendi bakımını yapamayacak durumda  olan 50 vatandaşımızın ev temizlikleri ve kişisel bakımları ve  gıda  yardımı yapıldı. 
Proje  dahilinde faaliyetler, yıl içerisinde periyodik olarak iki ayda bir olmak üzere 5 kez tekrarlanarak uygulanacaktır. Vatandaşlarımızın hal ve  hatırları sorulup müşkül durumda olan vatandaşların talepleri Mütevelli Heyetince değerlendirilmesine  müteakip gerekli  yardımlar yapılacaktır. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom