Karamürsel'de Ücretsiz Voleybol,Jimnastik ve Basketbol Kayıtları Başladı

Ücretsiz Spor Okulları yaz sezonunda devam edecek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sporu tabana yaymak amacıyla 12 ilçede ücretsiz olarak hayata geçirdiği Spor Okulları, yaz döneminde faaliyetlerine devam edecek. Spor Okulları’nın yaz sezonu için kayıt dönemi ise başladı. Bu dönemde Spor Okulları’ndan yararlanmak isteyen öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www. kocaeli.bel.tr adresi üzerinden başvuru formlarına ulaşabilecek. Sitede ayrıca, gerekli sağlık raporlarının formları da yer alacak. Ayrıca Karamürsel Atatütürk Gençlik Hikmetleri Spor Salonun'da Voleybol,Jimnastik,Basketbol kurslarına katılmak isteyenler Mustafa Koç 0505 374 88 30 Nolu numaradan ulaşarak kayıt yaptıra bilirler.

Karamürsel'de Ücretsiz Voleybol,Jimnastik ve Basketbol Kayıtları Başladı Spor

Ücretsiz Spor Okulları yaz sezonunda devam edecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sporu tabana yaymak amacıyla 12 ilçede ücretsiz olarak hayata geçirdiği Spor Okulları, yaz döneminde faaliyetlerine devam edecek. Spor Okulları’nın yaz sezonu için kayıt dönemi ise başladı. Bu dönemde Spor Okulları’ndan yararlanmak isteyen öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www. kocaeli.bel.tr adresi üzerinden başvuru formlarına ulaşabilecek. Sitede ayrıca, gerekli sağlık raporlarının formları da yer alacak.

Ayrıca Karamürsel Atatütürk Gençlik Hikmetleri Spor Salonun'da Voleybol,Jimnastik,Basketbol kurslarına katılmak isteyenler Mustafa Koç 0505 374 88 30 Nolu numaradan ulaşarak kayıt yaptıra bilirler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom