S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Mali Genel Kurulu Yapıldı

S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Kooperatifi Mali Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Kooperatifinin mali genel kurulu D-130 Karayolu Ankara Evleri Mevkiinde faaliyet gösteren Köfteci Veli'de gerçekleştirdi. Kooperatifin güzergahı olan Kızderbent ve Valide Köprü-Yalakdere bölgesinde arsa alımı için yönetime tam yetki verildi.

S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Mali Genel Kurulu Yapıldı Karamürsel Haber

S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler

Kooperatifi Mali Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi

S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Kooperatifinin mali genel kurulu D-130 Karayolu Ankara Evleri Mevkiinde faaliyet gösteren Köfteci Veli'de gerçekleştirdi. Kooperatifin güzergahı olan Kızderbent ve Valide Köprü-Yalakdere bölgesinde arsa alımı için yönetime tam yetki verildi.

18 üyesi bulunan S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Kooperatifi mali genel kurulunu Karamürsel Ankara Evleri mevkiinde bulunan Köfteci Veli’de gerçekleştirdi. Mali Genel Kurula Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, S.S. Karamürsel Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Yanık, S.S.2 nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ahmet Utaş, SS.27 Nolu Karamürsel-Yalova (Handere) Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ahmet Gürses, Karamürsel Ziraat Odası başkanı Memduh Birinci, ve üyeler katıldı.

Divan Başkanlığını Samet Bıyık Katipliğini Hüseyin Özdemir’in yaptığı mali genel kurulda 2015 yılı tahmini bütçesi aidat ve huzur hakları tespiti yapılarak Başkanın 1500 lira olan maaşının yine aynı olarak kalmasına, Kooperatif adına güzergahı olan Kızderbent ve Valide Köprü-Yalakdere bölgesinde arsa alımı konusunda görüşülerek asgari 70 bin TL, maksimum 150 bin TL olmak üzere arsa alımı için yönetime yetki verilirken Kooperatifte bulunan beş yaşından büyük olan araçların bir yıl içinde değiştirilmesi kararı yanı sıra Kooperatife arsa alımı için tüm üyelerden peşin 250 TL, 35 ayda 50 TL olmak üzere ve kaza fonuna aylık 50 TL toplanmasına karar alındı.

Mali genel kurul toplantısın ardından konuşma yapan S.S. 127 Nolu Karamürsel Yalakdere ve Çevre Köyler Kooperatifi Başkanı Tahir Eryürek, aktif üye sayılarının bin 18 olduğunu kaydederek, yönetim kurulu ile birlikte titiz bir çalışma sergileyerek, üyeleriyle birlikte yolcularımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi. Kongreye katılanlara teşekkür eden Eryürek, her zaman olduğu gibi bundan sonrada halka daha fazla hizmet edeceklerini belirterek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm çalışmalarında şeffaf ve denetime açık olacaklarını söyledi

Kongre sonunda Başkan Tarık Eryürek ve yönetimi tarafından konuklara yemek ikramı edildi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom