Karamürsel 2 No'lu Küçük Otobüsçüler Kooperatifi'nde Ahmet Utaş, tekrar seçildi

32.nci Olağan Genel Kurulunu yapan Karamürsel 2 Nolu Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine Mevcut Başkan Ahmet Utaş, Mehmet Nusret Demir’le girdiği kongrede rakibine 62 oy fark atarak tekrar başkanlığa seçildi. 14 yıldır Karamürsel 2 Nolu Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanlığını yapan Ahmet Utaş ve yönetiminin karşısına Mehmet Nusret Demir çıktı, Ahmet Utaş 75 oy alırken rakibi 13 oy alarak 62 oy farkla tekrar başkan olarak 15. yılına da imza atmış oldu.11 asil 11 yedek seçilen kongrede 89 üye bulunuyor.

Karamürsel 2 No'lu Küçük Otobüsçüler  Kooperatifi'nde Ahmet Utaş, tekrar seçildi Karamürsel Haber

Karamürsel 2 No’lu Küçük Otobüsçüler

Kooperatifi’nde Ahmet Utaş, tekrar seçildi

32.nci Olağan Genel Kurulunu yapan Karamürsel 2 Nolu Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine Mevcut Başkan Ahmet Utaş, Mehmet Nusret Demir’le girdiği kongrede rakibine 62 oy fark atarak tekrar başkanlığa seçildi.

14 yıldır Karamürsel 2 Nolu Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanlığını yapan Ahmet Utaş ve yönetiminin karşısına Mehmet Nusret Demir çıktı, Ahmet Utaş 75 oy alırken rakibi 13 oy alarak 62 oy farkla tekrar başkan olarak 15. yılına da imza atmış oldu.11 asil 11 yedek seçilen kongrede 89 üye bulunuyor.

Divan Başkanlığını Sami Taşçı Katipliğini Fatih Akyüz ve Hüseyin tetik’in yaptığı kongreye Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım ve tüm üyeler katıldı. Kongrede 296 bin lira tahmini bütçe onaylanırken aidatların 240 lira olmasına ve huzur haklarının 4 bin lira olmasına oy birliği ile karar verilirken yapılan açık oylamada Ahmet Utaş 75 oy alırken Mehmet Nusret Demir ve yönetimi 13 oy aldı.

Ahmet Utaş, kongre sonunda bana ve yönetimime oy veren ve vermeyen tüm üyelerime teşekkür ediyorum dedi.

Ahmet Utaş’ın listesinde şu isimler oluştu, Hasan Gündüz, Sabri Kılıçaslan, Şaban Yücebağ, Adem Durak, Hüseyin Tetik, Murat Ercan, Cavit Ünal, Aydın Çiftçi, Cevdet Çolak, İsmail Şencan Denetleme Kurulunda ise Hasan Olgun, Feridun Erturan ve Naci Güneş’ten oluştu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom