Karamürsel Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübünden Muhteşem Organizasyon

Karamürsel Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübünden Muhteşem Organizasyon. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım atış yarışmalarında, yarışmacılara başarılar dileyerek “Geleneksel hale getirdiğimiz atış müsabakalarımızı her yıl düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Atışlara çevre illerden katılımların yüksek olması bizleri mutlu ediyoruz. Amacımız önemli organizasyonlara Karamürsel’de ev sahipliği yaparak Karamürsel’in adını duyurmak” dedi.

Karamürsel Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübünden Muhteşem Organizasyon Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü ile işbirliğiyle atıcılık yarışması gerçekleştirdi.

Karamürsel Başdeğirmen Atış Poligonunda gerçekleştirilen etkinliğe Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Başkanı Salih Alkaya, KARSAD Başkanı Zeki Şirinoğlu ve atıcılar katıldı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım atış yarışmalarında, yarışmacılara başarılar dileyerek “Geleneksel hale getirdiğimiz atış müsabakalarımızı her yıl düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Atışlara çevre illerden katılımların yüksek olması bizleri mutlu ediyoruz. Amacımız önemli organizasyonlara Karamürsel’de ev sahipliği yaparak Karamürsel’in adını duyurmak” dedi.

Karamürsel Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Başkanı Salih Alkaya atış müsabakalarının düzenlenmesinde katkı ve destekte bulunan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a plaket, sponsor olan KARSAD Kulübü Başkanı Zeki Şirinoğlu ve Eski Avcılar Kulübü Başkanı Niyazi Gümüşalan’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Karamürselli atıcıların yanı sıra çevre il ve ilçelerden katılımların yüksek olduğu ve büyük çekişme içinde geçen atış yarışmalarının sonuçları şu şekilde;

Şişe Atışlarında 1. Veysel Kazı (Bursa) 2. Ali Tikil (Bilecik) 3. Yusuf Turna (Karamürsel)

Hedef Atışlarında 1. Mehmet Topluoğlu (İstanbul) 2. Murat Akceviz (Çerkezköy) 3. Yusuf Turna (Karamürsel)

Tabanca Atışlarında 1. Salih Alkaya (Karamürsel) 2. Evren Aydın (Eskişehir) 3. Arif Akın (Eskişehir)

Tavşan Atışlarında 1. Erdem Mutlu (Çerkezköy) 2. Mesut Soydoğan (Karamürsel) 3. Kahraman Ayvaz (İstanbul)

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom