Karamürsel'de Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Yapıldı

Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Karamürsel Belediyesi ev sahipliğinde Belediye Spor Salonunda yapıldı. 60 sporcunun katıldığı imtihana ailelerde büyük ilgi gösterdi. Karamürsel Belediyesi Taekwondo Antrenörü Mehmet Ali İlhan eğitimlere 120 sporcunun katıldığını belirterek “Çalışmalarımızda bu sporda ilerlemek isteyen sporcularımızı eğitimlerimize davet ediyoruz. Katıldığımız müsabakalarda Karamürsel’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Eğitimlerimizde ki temel amaç çocuklarımızın Atatürk’ün dediği gibi ahlaklı, zeki ve çevik olmasıdır” dedi. Antrenör Mehmet Ali İlhan ayrıca kendilerine spor yapma imkanı sağladığı için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Karamürsel'de Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Yapıldı Spor

Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Karamürsel Belediyesi ev sahipliğinde Belediye Spor Salonunda yapıldı.

60 sporcunun katıldığı imtihana ailelerde büyük ilgi gösterdi. Karamürsel Belediyesi Taekwondo Antrenörü Mehmet Ali İlhan eğitimlere 120 sporcunun katıldığını belirterek “Çalışmalarımızda bu sporda ilerlemek isteyen sporcularımızı eğitimlerimize davet ediyoruz. Katıldığımız müsabakalarda Karamürsel’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Eğitimlerimizde ki temel amaç çocuklarımızın Atatürk’ün dediği gibi ahlaklı, zeki ve çevik olmasıdır” dedi. Antrenör Mehmet Ali İlhan ayrıca kendilerine spor yapma imkanı sağladığı için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Taekwondo kursuna katılan öğrencileri ve ailelerini tebrik ederek farklı branşlarda açılan spor kurslarının devam edeceğini söyledi. Kuşak sınavının ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım sporculara onur belgelerini takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom