Karamürsel protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte ilk iftarı Kızılay aşevinde yaptı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Sadık Erdoğlu, Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte iftarını Kızılay aşevinde yaptı. Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Kızılay’a gelen vatandaşlarla yakından ilgilenerek, Karamürsel aşevinin sadece ramazan ayında değil yılın 12 ayında her gün sıcak yemek dağıtımı yaptığını söyledi.

Karamürsel protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte ilk iftarı Kızılay aşevinde yaptı. Karamürsel Haber

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Sadık Erdoğlu, Emniyet  Müdür yardımcısı Cenk Bozdag,Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte iftarını Kızılay aşevinde yaptı.

Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Kızılay’a gelen vatandaşlarla yakından ilgilenerek, Karamürsel aşevinin sadece ramazan ayında değil yılın 12 ayında her gün sıcak yemek dağıtımı yaptığını söyledi.

Kızılay Karamürsel Şube Başkanı Yusuf Ziya Alemdar Türk Kızılay’ının 147.Kuruluş yıldönümü sebebiyle bu yıl etkinliklerinin artarak devam ettiğini belirterek, hayırsever vatandaşları yardıma, ihtiyaç sahibi vatandaşları da aşevine beklediklerini açıkladı.

Yıl içerisinde vatandaşlara sıcak yemek dağıtımında bulunan Kızılay Karamürsel Şubesi Aşevinde her gün ihtiyaç sahibi ailelere verilen yemeği, ramazan ayında iftar olarak sunmaya başladı. Kızılay Karamürsel şubesi ramazan süresince her gün 350 aileye iftar verecek.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom