Karamürsel Özel Masal Dünyam Kreş Miniklerinin Muhteşem Yıl Sonu Gösterisi

Karamürsel Özel Masal Dünyam Kreş Gündüz Bakım Evinde kalan miniklerin yılsonu gösterisi, ailelerine unutamayacakları bir gösteri düzenlendi. Karamürsel Özel Masal Dünyam Kreş Gündüz Bakım Evinde kalan miniklerin yılsonu gösterisi, ailelerine unutamayacakları bir gösteri düzenlendi. Zaman zaman, minik öğrencilerin gösterileri davetlileri duygulandırdı.

Karamürsel Özel Masal Dünyam Kreş Miniklerinin Muhteşem Yıl Sonu Gösterisi Karamürsel Haber

Karamürsel Özel Masal Dünyam Kreş Gündüz Bakım Evinde kalan miniklerin yılsonu gösterisi, ailelerine unutamayacakları bir gösteri düzenlendi.

Karamürsel Özel Masal Dünyam Kreş Gündüz Bakım Evinde kalan miniklerin yılsonu gösterisi, ailelerine unutamayacakları bir gösteri düzenlendi. Zaman zaman, minik öğrencilerin gösterileri davetlileri duygulandırdı

Karamürsel Kültür Merkezinde düzenlenen yılsonu ve gösterisi etkinliğine Kreş Müdürü Nurten Orhan, Kurucu ve işletmecileri İlkay Okur, Nuray Üste kreşte kalan çocuklar, aileleri ve davetliler katıldı.

Kreş Müdürü Nurten Orhan, programın açılış konuşmasında miniklerin yıl içerisinde öğrendikleri yeteneklerini yılsonu gösterisi ile aileleri ve davetlilerin beğenisine sunduklarını söyledi. Çocukların gelişiminde sosyal ve kültürel etkinliklerin önemli rol oynadığını belirten Orhan, "Kreşimiz açıldığı günden bu yana sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem vermektedir. Çoğunluğu 2 ve 6 yaş arası miniklerin böylesi programlarda katılması ve yeteneklerini sergilemesi onların kendilerine olan öz güven duygusunun artmasına ve geleceğe güvenle bakmasına yardımcı olacaktır. Çocuklarını bize emanet eden ailelerimiz kreşimiz de uyguladığımız programlarla çocuğunun her geçen gün kendisini geliştirdiğinin farkına varıyor. Ailelerimizle birlikte geleceğimizin teminatı olan ve bizlere emanet edilen bu yavrularımızı en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Bu vesile ile etkinliğimize katılarak bu mutluluğumuzu bizlerle paylaşan bütün konuklarımıza çok teşekkür ediyorum." diye konuştu. Programda minik öğrenciler, çocukların bir birinden güzel gösterileri ile davetlilerin beğenisini kazandı. Program sonunda babalar günü olması nedeniyle kreşte kalan çocukların babalarına birer madalya takarken minik öğrencilerin öğretmenlerine plaket verildi.

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom