Karamürsel Belediyesi Kaçak İnşaatlara Nasıl İzin Veriyor ?

Gazetemize gelen şikayetler doğrultusunda. Karamürsel'de yapılan bazı inşaatların usulsüz olduğu fakat buna rağmen Karamürsel belediyesinin bu inşaatlara nasıl izin verildiğini başkaları inşaatında en ufak bir çıkma yapsa belediye görevlilerinin hemen müdahale ettiğini söyleyen vatandaşlar bu yapılanın büyük bir haksızlık olduğunu herkesin bu yapılanları bildiği halde kimsenin ses çıkarmadığını hatta mahkemeye verilmiş ve inşaatın durdurulması gereken yapıların bile çoktan bitirilerek satışa sunulduğunu bildirdiler.Şimdi Karamürsel belediyesi bu olanları bilip ve görüp neden göz yumuyor ? Bu inşaatlara nasıl bu kadar kat çıkılıyor ? Bu inşaatların sahipleri kimler ? Yada biz istediğimizi yaparız istediğimize göz yumarız. İstediğimizin inşaatına balkon bile yaptırmayız biz ne dersek o olur kimse karışamaz kimsede hesap soramaz mı diye düşünülüyor diye merak içinde herkes.

Karamürsel Belediyesi Kaçak İnşaatlara Nasıl İzin Veriyor ? Karamürsel Haber

Gazetemize gelen şikayetler doğrultusunda. Karamürsel'de yapılan bazı inşaatların usulsüz olduğu fakat buna rağmen Karamürsel belediyesinin bu inşaatlara nasıl izin verildiğini bazı inşaatlarda en ufak bir çıkma yapılsa belediye görevlilerinin hemen müdahale ettiğini söyleyen vatandaşlar bu yapılanın büyük bir haksızlık olduğunu herkesin bu yapılanları bildiği halde kimsenin ses çıkarmadığını hatta mahkemeye verilmiş ve inşaatın durdurulması gereken yapıların bile çoktan bitirilerek satışa sunulduğunu bildiren bir çok şikayetler var!

Şimdi Karamürsel belediyesi bu olanları bilip ve görüp neden göz yumuyor ? Bu inşaatlara nasıl bu kadar kat çıkılıyor ? Bu inşaatların sahipleri kimler ? Yada biz istediğimizi yaparız istediğimize göz yumarız, istediğimizin inşaatına balkon bile yaptırmayız. Biz ne dersek o olur kimse karışamaz kimsede hesap soramaz mı diye düşünülüyor diye merak içinde herkes. Bizde üzerimize düşeni yaparak bu firmaları bir, bir deşifre edeceğiz.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom