Karamürsel’de 2015’ in İlk Fotoğrafları

Karamürsel yeni yıla sakin girdi Karamürsel yeni yıla sakin bir şekilde girdi. Polis ekipleri de vatandaşların huzur ve güvenliği için gece boyunca belli aralıklarla denetimler yaparken Karamürsel Devlet Hastanesi Acil Servinse fazla iş düşmeyerek sakin bir gece geçirdiler

Karamürsel’de 2015’ in  İlk Fotoğrafları Karamürsel Haber

Karamürsel yeni yıla sakin bir şekilde girdi. Polis ekipleri de vatandaşların huzur ve güvenliği için gece boyunca belli aralıklarla denetimler yaparken Karamürsel Devlet Hastanesi Acil Servinse fazla iş düşmeyerek sakin bir gece geçirdiler

 

Karamürsel’de 2015’e sakin ve olaysız bir şekilde girdi. Polis ekipleri kent merkezinde vatandaşın huzurlu bir şekilde yeni yıla girmesi için gece boyunca alarmdaydı. Trafik ekipleri alkol kontrolü yaparken asayiş ekipleri de kimlik kontrolü yaparak vatandaşların huzuru ve güvenliği için yoğun çaba harcadı. Karamürsel’de vatandaşlar 2015’in ilk saatlerine kadar eğlence mekanlarında eğlenirken Karamürsel Devlet Hastanesi Acil Doktoru Pınar Çobantürk ve Hemşireleri İlknur Aktaş ve Özlem Ersoy yeni yıla sakin girdi.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yeni  yıla ziyaretlerle girdi.  Başkan Yıldırım 2015`e girilen saatlerde çalışan polis, itfaiye, zabıta, hastane personeline teşekkür etti. Başkan Yıldırım hastane ziyareti sırasında tedavi olan hastalarla yakınlarını da ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.


İlk ziyaretini Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, buradaki personelin yeni yıllarını kutlayarak İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler`e yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Emniyet Müdürlüğüne yapılan ziyarette Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Birinci`de katıldı.


Emniyet Müdürlüğüne yaptığı ziyaretin ardından itfaiyeyi ziyaret eden Başkan Yıldırım, son olarak Devlet Hastanesini ziyaret etti. Buradaki ziyarette Hastanede çalışan Acil Servis personeli, hasta ve hasta yakınları ile sohbet eden Başkan Yıldırım, hastalara acil şifalar dileyerek ayrıldı.


Belediye Başkanı İsmail Yıldırım “Karamürsel halkının daha huzurlu ve mutlu bir şekilde yeni yıla girmesi için Sağlık, Emniyet ve diğer kurumların çalışanlarıı görevlerinin başında bulundular. Bu özel günde ailelerinden uzakta Karamürsel`in huzuru ve güvenliği için özverili bir şekilde çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu gece de yalnız olmadıklarını bir nebzede olsa hissettirmek istedik. Bu vesile ile başta bu arkadaşlarımız olmak üzere tüm Karamürsel halkının yeni yıllarını bir kez daha kutlar, 2015 yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederim” şeklinde konuştu.

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, yeni yıla polislerle girdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret eden Narinoğlu, polislerin ilçenin huzuru ve güvenliği için 24 saat çalıştığını belirtti.

"Emniyet teşkilatımız, güven duygusunun yerleşik hal almasında büyük bir rol oynamışlardır" diyen Narinoğlu, şunları söyledi:

"Bu görevlerini, bundan sonra da milletinden aldığı güç ve destekle, başarıyla yerine getireceklerine içtenlikle inanıyorum. Başarılı çalışmalarının her zaman artarak devam etmesini diliyorum. Zor ve zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızın yeni yılını kutluyor, bir ömür boyu aile bireyleriyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler temenni ediyorum."

Kaymakam Narinoğlu, şehit polislere Allah'tan rahmet, gazilere ve ailelerine ise uzun ömürler diledi. 

Daha sonra Kaymakam Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Birinci ve İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, polislerin yeni yılını kutladı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom