Yıldırım'ın, iftar davetine meclis üyelerin'den tokat gibi cevap

Yıldırım'ın, verdiği iftar yemeği belediyenin kasasından mı? Yoksa kendi cebinden mi? ödendi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçede bu güne kadar görev yapmış, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerini iftar yemeğinde ağırladı. Bu yıl on birincisini düzenlenen iftar yemeğinin belediye kasasından mı? Yoksa İsmail Yıldırım’ın cebinden mi? Ödendiğini merak eden Karamürselli vatandaşlar buna cevap bekliyor.

Yıldırım'ın, iftar davetine  meclis üyelerin'den tokat gibi cevap Karamürsel Haber

Yıldırım’ın, verdiği iftar yemeği belediyenin kasasından mı?

Yoksa kendi cebinden mi? ödendi

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçede bu güne kadar görev yapmış, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerini iftar yemeğinde ağırladı.

Bu yıl on birincisini düzenlenen iftar yemeğinin belediye kasasından mı? Yoksa İsmail Yıldırım’ın cebinden mi? Ödendiğini merak eden Karamürselli vatandaşlar buna cevap bekliyor.

Önceki akşam Kalyon Cafe’de düzenlenen Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerini iftar yemeğinin faturası kim tarafından ödendi, ayrıca bundan önceki 10 iftar yemeğinin de açıklanması gerektiğini belirten Karamürsel halkı bu paralar halkın cebinden yoksa belediye başkanı İsmail Yıldırım’ın cebinden mi çıktığını merak ediyor.

Biz’de buradan soruyoruz, verilen iftar yemekleri Karamürsel halkının cebinden mi, yoksa başkan İsmail Yıldırım’ın cebinden mi ödendi?

Biz yargılamadan, peşin hüküm vermeden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a Karamürsel halkı adına soruyor ve cevap bekliyoruz.

Saadet Partili Meclis Üyelerinden tepki

Öte yandan önceki akşam Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçede bu güne kadar görev yapmış, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerine verilen iftar yemeğine tepki göstererek katılmayan Karamürsel Saadet Partisi Meclis Üyelerin Mehmet Baş, Ferhat Doğansoy ve Süleyman Baydin, katılmayışlarının nedenini şöyle açıkladılar. ‘biz bu halkın paralarının böyle harcanmasına karıyış, bir kişi bu şekilde hayır işleyecekse bunu kendi cebinden yapması gerektiğine inandığımız için ve de bu konuda daha önce bu iftarın belediye mi yoksa başkan mı karşıladığını sorduğumuz da belediye denildiği için katılmadıklarını açıkladılar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom