KOSGEB kursiyerlerine sertifikaları verildi

KOSGEB ve Karamürsel Belediyesi İşbirliği ile verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılan kursiyerlere sertifikaları verildi Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Kocaeli Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Karamürsel Belediyesi İşbirliği ile verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılan kursiyerlere sertifikaları verildi. Karamürsel Su Altı Sporları Derneğinde düzenlenen sertifika törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, KOSGEB Kocaeli Hizmet Müdürü Ertuğrul Çetinkaya, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Koordinatörü Tuba Türkmen ve kursiyerler katıldı.

KOSGEB kursiyerlerine sertifikaları verildi Yaşam

KOSGEB ve Karamürsel Belediyesi İşbirliği ile verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılan kursiyerlere sertifikaları verildi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Kocaeli Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Karamürsel Belediyesi İşbirliği ile verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılan kursiyerlere sertifikaları verildi. Karamürsel Su Altı Sporları Derneğinde düzenlenen sertifika törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, KOSGEB Kocaeli Hizmet Müdürü Ertuğrul Çetinkaya, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Koordinatörü Tuba Türkmen ve kursiyerler katıldı.

 

EĞİTİMLERİ DESTEKLİYORUZ

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kursa katılanları tebrik ederek, Karamürsel Belediyesi olarak bu tarz eğitimleri desteklediklerini açıkladı. KOSGEB Kocaeli Hizmet Müdürü Ertuğrul Çetinkaya da uygulamalı girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan girişimcilik adaylarına verilen destek hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve KOSGEB Kocaeli Hizmet Müdürü Ertuğrul Çetinkaya eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom