Karamürsel Adliyesinden Tayini Çıkan Personele Uğurlama Yemeği

Karamürsel Adliyesinde tayinleri çıkan ve ilçemizde uzun zamandır görev yapan Cumhuriyet Savcısı Baki Bulut, Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy ve Hakim Sadi Çetin için düzenlenen uğurlama töreni düzenlendi. Veda yemeğine savcı, hakim ve adliye çalışanlarının yanı sıra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da katıldı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım törende Karamürsel’de görev yaptığı süre içerisinde ilçe halkına göstermiş olduğu iyi hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Cumhuriyet Savcısı Baki Bulut, Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy ve Hakim Sadi Çetin’e Karamürsel Kadırgası hediye etti. Cumhuriyet Savcısı Baki Bulut, Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy ve Hakim Sadi Çetin ise Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Karamürsel Adliyesinden Tayini Çıkan Personele Uğurlama Yemeği Karamürsel Haber

Karamürsel Adliyesinde tayinleri çıkan ve ilçemizde uzun zamandır görev yapan Cumhuriyet Savcısı Baki Bulut, Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy ve Hakim Sadi Çetin için düzenlenen uğurlama töreni düzenlendi. Veda yemeğine savcı, hakim ve adliye çalışanlarının yanı sıra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da katıldı.
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım törende Karamürsel’de görev yaptığı süre içerisinde ilçe halkına göstermiş olduğu iyi hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Cumhuriyet Savcısı Baki Bulut, Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy ve Hakim Sadi Çetin’e Karamürsel Kadırgası hediye etti.
Cumhuriyet Savcısı Baki Bulut, Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy ve Hakim Sadi Çetin ise Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom