Karamürsel Belediyesi Borçlarına karşılık yerlerini satıyor!

Karamürsel Belediyesi Borçlarına karşılık yerlerini satıyor! Karamürsel Belediyesi Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) olan borçlarına karşılık Karamürsel’deki 4 parsel yerini Sosyal Güvenlik Kurumu’na devir edecek.

Karamürsel Belediyesi Borçlarına karşılık yerlerini satıyor! Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi Borçlarına karşılık yerlerini satıyor!

 

Karamürsel Belediyesi Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) olan borçlarına karşılık Karamürsel’deki 4 parsel yerini Sosyal Güvenlik Kurumu’na devir edecek.

 

Önceki gün yapılan Temmuz ayı Meclis toplantısında Karamürsel Belediyesi’nin Sosyal Güvenlik Kurumu’na olan 7 milyon borcuna karşılık Karamürsel Belediyesine ait olan Karamürsel 4 Temmuz Mahallesindeki Polis Karakolunun bulunduğu 4 parseli Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne devir etmeye hazırlanıyor.

Karamürsel Belediyesinin bu 4 parselin karşılığında Sosyal Güvenlik Kurumu’na olan 7 milyonluk borcunun sadece 1 milyon beş yüz lirasını karşılayacağı belirtiliyor.

 

Bu kadar borç varken Karamürsel’in çeşitli cadde ve sokaklarındaki iş yerlerinin evlerinin bulunduğu binaların mantolama ücretleri mal sahiplerinden hiçbir ücret tahsil edilmeden belediye tarafından neden karşılanıyor, toplu iftar yemekleri belediye kasasından neden karşılanıyor.?

 

Karamürsel halkına ait bu yerler bir hiç uğruna elden gidiyor. Bu borcun ödenmesi için daha kaç yer satılacak? Neden SGK paraları ödenmiyor? İşte bu Karamürsel halkının çok basit sordukları sorular.

 

Bunlara da cevap bekliyoruz sayın başkan.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom