Yıldırım,Bana iftira atanlarla sırat köprüsünde karşılaşacağım.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım; ‘Bana iftira atanlarla sırat köprüsünde karşılaşacağım’ Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, önceki gün yapılan Temmuz ayı Meclis toplantısında ‘bana iftira atanlarla sırat köprüsünde karşılaşacağız’ demesi bir anda meclis toplantısındakileri şaşkına çevirdi. İsmail Yıldırım’ın bir anda ses tonunu yükselterek bu kelimeleri sarf etmesi meclis üyelerini ve salonda bulunanları şaşırttı. Yıldırım’ın bu kelimeleri bir anda söylemesinin ‘İsmail Yıldırım’ın verdiği iftar yemeklerini cebinden mi, yoksa belediyenin kasasından mı ödüyor’ ve buna bağlı olarak Karamürsel Saadet Partisi Meclis üyelerinin bu yemeklere bu nedenle protesto ederek katılmaması haberleri nedeniyle böyle konuştuğu Karamürsel’de konuşulanların arasında.

Yıldırım,Bana iftira atanlarla sırat köprüsünde karşılaşacağım. Karamürsel Haber

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım;

 

‘Bana iftira atanlarla sırat köprüsünde karşılaşacağım’

 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, önceki gün yapılan Temmuz ayı Meclis toplantısında ‘bana iftira atanlarla sırat köprüsünde karşılaşacağız’ demesi bir anda meclis toplantısındakileri şaşkına çevirdi.

İsmail Yıldırım’ın bir anda ses tonunu yükselterek bu kelimeleri sarf etmesi meclis üyelerini ve salonda bulunanları şaşırttı. Yıldırım’ın bu kelimeleri bir anda söylemesinin ‘İsmail Yıldırım’ın verdiği iftar yemeklerini cebinden mi, yoksa belediyenin kasasından mı ödüyor’ ve buna bağlı olarak Karamürsel Saadet Partisi Meclis üyelerinin bu yemeklere bu nedenle protesto ederek katılmaması haberleri nedeniyle böyle konuştuğu Karamürsel’de konuşulanların arasında.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom