Avukat Beytullah Uslu Yaşam Savaşını Kaybetti

Kocaeli'de çok büyük bir kesim tarafından tanınan isimlerden olan Avukat Beytullah Uslu, 22 Haziran akşamı Fevziye Camii'nden teravih namazını kıldıktan sonra evine gitmek istediği sırada trafik kazası geçirmişti. Bu helim kaza sonrasında ağır yaralanan Beytullah Uslu, hemen ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Durumunun ağır olan Beytullah Uslu'nun tedavisine hastanenin yoğun bakım servisinde o günden bu yana tedavi görüyordu. Beytullah Uslu, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Uslu'nun cenazesi yarın(pazar) öğle namazını müteakip Fevziye Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından toprağa verilecektir.

Avukat Beytullah Uslu Yaşam Savaşını Kaybetti Kaybettiklerimiz

Kocaeli'de çok büyük bir kesim tarafından  tanınan isimlerden olan Avukat Beytullah Uslu, 22 Haziran akşamı Fevziye Camii'nden teravih namazını kıldıktan sonra  evine gitmek istediği sırada trafik kazası geçirmişti. Bu helim kaza sonrasında ağır yaralanan Beytullah Uslu, hemen ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Durumunun ağır olan Beytullah Uslu'nun tedavisine hastanenin yoğun bakım servisinde o günden bu yana tedavi görüyordu. Beytullah Uslu, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Uslu'nun cenazesi yarın(pazar) öğle namazını müteakip Fevziye Camii'nde kılınacak olan  cenaze namazının ardından toprağa verilecektir.

 

Karamürsel.tv  ve Buber Group ailesi  olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom