Hasan Basri GÜZELOĞLU Karamürsel'e Geldi

Kocaeli Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU bugün sabah saat 9 da karamürsel'e geldiği ve ilk olarak kaymakamımız Ahmet Narinoğlunun makamına ardından belediye binası ve bir dizi ziyaretlerde bulunacağı bildirildi.

Hasan Basri GÜZELOĞLU Karamürsel'e Geldi Karamürsel Haber

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’na bir ziyaret gerçekleştiren Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Biz sosyal bir devletiz ve sosyal devlet anlayışının gereği olan yoksul ve mağdur vatandaşlara el uzatmalı, onların sıkıntılarını gidermeliyiz” dedi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdi. İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Karadeniz, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özder ve daire müdürleri tarafından kapıda karşılanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kaymakamlık birimlerini dolaşarak vatandaşlar ile sohbet etti.

 

KİTAP HEDİYE ETTİ

Kaymakamlık makamına geçen Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu çalışmaları hakkında bir sunumda bulunarak, kendi yazmış olduğu “Yerel Stratejik Planlama” adlı kitabı takdim etti. Güzeloğlu daha sonra Karamürsel Kaymakamlığı toplantı salonuna geçti ve burada daire müdürleri ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Vali Güzeloğlu, “Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz sosyal bir devletiz ve sosyal devlet anlayışının gereği olan yoksul ve mağdur vatandaşlara el uzatmalı, onların sıkıntılarını gidermeliyiz. Kurumlarımızda vatandaş memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi bu doğrultuda sürdürmeliyiz” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom