Akif Yılmaz ilçemiz'de teşekkür turunda

AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz İlçemize teşekkür ziyaretlerine geldi. İlçemiz'de bir dizi ziyaretlerde bulunan AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ilk olarak Karamürsel'in Akçat köyüne gitti. Akçat köyünde Ak Parti Akçat Mahalle Başkanı Abbas Çetinkaya'nın kayınpederinin cenazesine katıldı. Daha sonra vatandaşlarla hasbihal eden ve yapımı devam eden Akçat Merkez Camii’nde incelemelerde bulunan Yılmaz, daha sonra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. Yılmaz ayrıca belediye personelini de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Akif Yılmaz ilçemiz'de teşekkür turunda Karamürsel Haber

AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz İlçemize teşekkür ziyaretlerine geldi.

İlçemiz'de bir dizi ziyaretlerde bulunan AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ilk olarak Karamürsel'in Akçat köyüne gitti. Akçat köyünde Ak Parti Akçat Mahalle Başkanı Abbas Çetinkaya'nın kayınpederinin cenazesine katıldı. Daha sonra vatandaşlarla hasbihal eden ve yapımı devam eden Akçat Merkez Camii’nde incelemelerde bulunan Yılmaz, daha sonra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. Yılmaz ayrıca belediye personelini de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Karamürsel merkez esnafını ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, esnafa 7 Haziran seçimlerinde desteklerinden dolayı teşekkür etti. Karamürsel merkez esnafları da Yılmaz'a teşekkür ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirtti. Esnafa teşekkür ziyaretinin ardından Karamürsel Kaymakamlığını ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, Kaymakam Ahmet Narinoğlu ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Ardından sırasıyla Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Karamürsel Emniyet Müdürlüğü ve Karamürsel Başsavcılığı’nı ziyaret eden Yılmaz, yetkililerle sohbet etti. Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel'i de makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ilçemizden uğurlandı.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom