Karamürsel'in Meşhur 'Sepet Pilavı' sahilde

Karamürsel'in Meşhur 'Sepet Pilavı' sahilde Karamürsel Hacı Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet caddesi 2101 Sokak No; 3/A’da bulunan Bulgur Fast Food işyeri işletmecisi Mehmet Salih Güç meşhur Karamürsel Sepet’inin adına Karamürsel Sepet Pilavı’nı yaratarak, Türkiye Patent Enstitüsünden kendi üzerine alan Güç, şimdi dükkanından hariç Karamürsel sahilinde Karamürsel Sepeti motifli büfesinde hizmet vermeye başladı.

Karamürsel'in Meşhur 'Sepet Pilavı' sahilde Karamürsel Haber

Karamürsel’in Meşhur ‘Sepet Pilavı’ sahilde

Karamürsel Hacı Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet caddesi 2101 Sokak No; 3/A’da bulunan Bulgur Fast Food işyeri işletmecisi Mehmet Salih Güç meşhur Karamürsel Sepet’inin adına Karamürsel Sepet Pilavı’nı yaratarak, Türkiye Patent Enstitüsünden kendi üzerine alan Güç, şimdi dükkanından hariç Karamürsel sahilinde Karamürsel Sepeti motifli büfesinde hizmet vermeye başladı.

Karamürsel halkına değişik bir damak tadı sunmak için 2013 nisan ayında bulgur adında fast food açtığını belirten Mehmet Salih Güç, ‘işyerimde tavuk ve bulgurdan oluşan çeşitleriyle hizmet vermekteyim. Tavuk tantuni’yi sade ekmek arası peynir, karışık (mısır, turşu, zeytin, peynir) bulgur ile yumurtalı ve pizza olarak servis yapıyorum.

Bulgur pilavını da; sade bulgur ve adını Karamürsel Sepet Pilavı koyduğum bulgur, peynir, tavuk tantuni ve turşu ile bardak tabakta kendime ait buluşla servis yapmaktayım. Bardak tabak ve bardak tabak görünümünde büfe tasarımı bana ait olup Türk Patent Enstitüsüne tasarım tescilini adıma yaptırdım. Şimdi ise Karamürsel sahili sanat sokağın önünde bardak tabak ve büfenin dış görünümlü Karamürsel sepeti motifinde Büfe ile hizmet vermeye başladım dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom