Karamürsel Belediyesi İstediği Kaçak Yapıları'mı Yıkıyor.

Karamürsel'de balkon yapacak veya teras açacak insanlar ceza yediklerini ve kendilerine izin verilmediğini fakat diğer taraftan çarşının göbeğinde belediye binasının yanı başında insanlar kaçak yapı yapıyor. Fakat nedense Karamürsel Belediyesi bu yapıyı yıkmıyor neler oluyor diye isyan ediyorlar.Bir vatandaşımız gönderdiği şikayet mailinde şu şekilde yazmış.Ben 57 yıldır bu memlekette bulunuyorum ben yıllarca bu memlekete hizmet ettim ve ekmeğini yedim.Küçük bir arsa aldım ev yapıyım dedim .Bana o kadar çok prosedür söylediler'ki yok ben bu işin altından kalkamam dedim yerimi sattım kendime daire aldım.Bir kaç yıl sonra mahallemde bana 3 kat dedikleri ve katti suretle çatı katı bile yapamazsın dedikleri yere adam altı koskocaman dükkan üstü 4 katlı koca bina dikti. Ben benim ve ailemin hakkına girenlere hakkımı helal etmiyorum tabi eğer ALLAH Korkuları varsa. Bize bu şikayeti yollayan amcanın tek satırına dokunmadan sizlere sunduk.Şimdi soruyorum ey yetkililer siz bu burnunuzun dibindeki inşaatı neden yıkmıyorsunuz.Yada şöyle diyelim nasıl olur'da kendi yetkinizin bile bulunmadığı özel bir alanda bu denli rahat göz yumula biliyor. Vatandaş merak ediyor nasıl oluyor'da bu işler ola biliyor diye ?

Karamürsel Belediyesi İstediği Kaçak Yapıları'mı  Yıkıyor. Karamürsel Haber

Karamürsel'de balkon yapacak veya teras açacak insanlar ceza yediklerini ve kendilerine izin verilmediğini fakat diğer taraftan çarşının göbeğinde belediye binasının yanı başında insanlar kaçak yapı yapıyor.  Fakat nedense Karamürsel Belediyesi bu yapıyı yıkmıyor neler oluyor diye isyan ediyorlar.Bir vatandaşımız gönderdiği şikayet mailinde şu şekilde yazmış.Ben 57 yıldır bu memlekette bulunuyorum ben yıllarca bu memlekete hizmet ettim ve ekmeğini yedim.Küçük bir arsa aldım ev yapıyım dedim .Bana o kadar çok prosedür söylediler'ki yok ben bu işin altından kalkamam dedim yerimi sattım kendime daire aldım.Bir kaç yıl sonra mahallemde bana 3 kat dedikleri ve katti suretle çatı katı bile yapamazsın dedikleri yere adam altı koskocaman dükkan üstü 4 katlı koca bina dikti. Ben benim ve ailemin hakkına girenlere hakkımı  helal etmiyorum tabi eğer ALLAH Korkuları varsa.

Bize bu şikayeti yollayan amcanın tek satırına dokunmadan sizlere sunduk.Şimdi soruyorum ey yetkililer siz bu burnunuzun dibindeki inşaatı neden yıkmıyorsunuz.Yada şöyle diyelim nasıl olur'da kendi yetkinizin bile bulunmadığı özel bir alanda bu denli rahat göz yumula biliyor ?
Vatandaş merak ediyor nasıl oluyor'da bu işler ola biliyor diye ? 

Bizde nacizane soruyoruz nasıl izin verildi ? B

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom