Karamürsel Avcı Köyü Sakinleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Karamürsel Avcı Köyü Sakinleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi Karamürsel Avcı Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeği çok kalabalıktı. Köfteci Nurettin’de verilen iftar yemeğine yaklaşık bin kişi katıldı.

Karamürsel Avcı Köyü Sakinleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi Karamürsel Haber

Karamürsel Avcı Köyü Sakinleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Karamürsel Avcı Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeği çok kalabalıktı. Köfteci Nurettin’de verilen iftar yemeğine yaklaşık bin kişi katıldı.

Karamürsel Avcı Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneğinin verdiği iftar yemeğine yaklaşık bin kişi katıldı. Karamürsel D-130 Karayolu üzerinde bulunan Köfteci Nurettin’in yerinde verilen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Avcı Köyü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Başkanı Tuncay Çetinbaş ve yönetimi konuklarla tek, tek ilgilenirken iftar öncesi bir konuşma yapan Dernek Başkanı Tuncay Çetinbaş, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında, programımıza katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.’ dedi. Konuşmanın ardından ezanın okunmasıyla oruçlarını açan dernek üyeleri ve Avcı Köyü sakinleri yemeğin ardından yapılan çay ikramı ile sohbet etme fırsatı buldular.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom