Karamürselli Şeyda Öğretmen için Beklenen Haber Sonunda Geldi

Karamürselli Şeyda Öğretmenin sesini duydular.Van’ın Erciş İlçesi’nde buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkan otomobilde geçirdiği trafik kazasında boynu kırılan 27 yaşındaki Karamürselli öğretmen Şeyda Bakan, sağlığına kavuşabilmek için Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) tedavi olmak istiyordu. 4 kez ameliyat olan ve 1.5 aydır hastanede yatan 3 aylık evli öğretmenin bu isteği, arkadaşları tarafından gündeme getirilip imza kanpanyaları düzenlenmiş bir çok habere konu olmuştu. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in talimatıyla Genelkurmay 2. Başkanı Yaşar Güler konuyla bizzat ilgilendi. Genç öğretmenin tedavisinin GATA’da yapılabilmesi için gerekli çalışmalara başlandı. Güler, özel kalemi aracılığıyla Şeyda Öğretmen’in eşi Mehmet Bakan ile görüşerek gerekli bilgileri aldı.

Karamürselli Şeyda Öğretmen için Beklenen Haber Sonunda Geldi Karamürsel Haber

Karamürselli Şeyda Öğretmenin sesini duydular.Van’ın Erciş İlçesi’nde buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkan otomobilde geçirdiği trafik kazasında boynu kırılan 27 yaşındaki Karamürselli öğretmen Şeyda Bakan, sağlığına kavuşabilmek için Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) tedavi olmak istiyordu. 4 kez ameliyat olan ve 1.5 aydır hastanede yatan 3 aylık evli öğretmenin bu isteği, arkadaşları tarafından gündeme getirilip imza kanpanyaları düzenlenmiş bir çok habere konu olmuştu. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in talimatıyla Genelkurmay 2. Başkanı Yaşar Güler konuyla bizzat ilgilendi. Genç öğretmenin tedavisinin GATA’da yapılabilmesi için gerekli çalışmalara başlandı. Güler, özel kalemi aracılığıyla Şeyda Öğretmen’in eşi Mehmet Bakan ile görüşerek gerekli bilgileri aldı.

GATA’YA YATIRILACAK

Genelkurmay’dan gelen telefonla umutlarının bir kez daha arttığını söyleyen Mehmet Bakan, “Haberin gazetede çıktığı gün Genelkurmay’dan aradılar ve GATA’da gerekli tedavi için yardımcı olacaklarını da söylediler. GATA Fizik Tedavi Bölümü’nden arandık ve en kısa sürede eşimi Ankara’ya getireceklerini belirttiler” dedi.

TEK İSTEĞİ AYAĞA KALKMAK

Şeyda Öğretmen müjdeli haberi alınca gözyaşlarına hâkim olamadı ve mutluluğunu “Doktorlar omuriliğimde kopma olmadığı için sağlığıma kavuşabileceğimi söylediler. Ben de umudumu yitirmedim. İyi bir fizik tedaviyle iyileşip aileme ve öğrencilere dönmek istiyorum. Tek isteğim iyileşip ayağa kalkabilmek” sözleriyle ifade etti.Şeyda öğretmenin eşi Mehmet Bakan kendilerine bu süreçte destek veren herkese çok teşekkür etti.

Buber Group Ailesi olarak Bizlerde Şeyda öğretmen için acil şifalar diliyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom