Karamürsel Meslek Yüksek okulu Öğrencisi Yaşamını Kaybetti

Karamürsel Meslek Yüksekokulu Güverte Bölümü son sınıf öğrencisi olan Canberk İhsan Üze Edinilen bilgilere göre, Karacabey'de yaşayan 22 yaşındaki Canberk İhsan Üze'nin, 2-3 gündür kolunun uyuştuğunu ve koltuk altının ağrıdığını çevresindekilere söylediği öğrenildi. Öte yandan dün akşam saat 20:00 sularında pide almaya giden Canberk İhsan Üze, eve gelir gelmez bir anda yere yığıldı. Babası Levent Üze, tarafından hemen Karacabey Devlet Hastanesine kaldırılan Canberk İhsan Üze, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı ve yaşamını yitirdi.

Karamürsel Meslek Yüksek okulu Öğrencisi Yaşamını Kaybetti Karamürsel Haber

Karamürsel Meslek Yüksekokulu Güverte Bölümü son sınıf öğrencisi olan Canberk İhsan Üze Edinilen bilgilere göre, Karacabey'de yaşayan 22 yaşındaki Canberk İhsan Üze'nin, 2-3 gündür kolunun uyuştuğunu ve koltuk altının ağrıdığını çevresindekilere söylediği öğrenildi. Öte yandan dün akşam saat 20:00 sularında pide almaya giden Canberk İhsan Üze,  eve gelir gelmez bir anda yere yığıldı. Babası Levent Üze, tarafından hemen Karacabey Devlet Hastanesine kaldırılan Canberk İhsan Üze, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı ve yaşamını yitirdi.

Karamürsel Meslek Yüksekokulu Güverte Bölümü son sınıf öğrencisi olan Canberk İhsan Üze, bugün gözyaşları içerisinde ikindi namazı sonrasında kılınan cenaze namazıyla birlikte Karacabey Şehir Mezarlığında toprağa verildi. Karamürsel'de aynı bölümde okuyan arkadaşları inanılır gibi değil Canberk çok sağlıklı ve şenşakrak biriydi hala öldüğüne inanamıyoruz dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom