Narinoğlu Bayram Mesajı Yayınladı

İlçemiz Kaymakamı Ahmet Narinoğlu bayram mesajında ; "Milletçe ortak olan değerlerimizi ve sevinç, paylaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı daha kutlamaktayız. Millet olmanın temelinde illetin değer verdiği milli ve ve manevi günler, önemli bir unsurdur.Bu vesileyle, Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstererek sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.

Narinoğlu  Bayram Mesajı Yayınladı Karamürsel Haber

İlçemiz  Kaymakamı Ahmet Narinoğlu bayram  mesajında ; "Milletçe ortak olan değerlerimizi ve  sevinç, paylaşma ve  yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı daha  kutlamaktayız. Millet olmanın temelinde  illetin değer verdiği milli ve  ve  manevi günler, önemli bir unsurdur.Bu vesileyle, Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe  kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları bir  tarafa  bırakarak, huzur  içerisinde yaşamaya özen göstererek sergilediğimiz bu birlik ve  beraberliği her zaman göstermeliyiz. 
BU  duygu ve  düşüncelerle, Ramazan Bayramı' nın vatanımıza  vi  milletimize kardeşlik, huzur, ve mutluluk getirmesini Cenab-ı HAk'tan niyaz eder, en içten duygularımla Ramazan Bayramınızı kutlar, sevgi ve  saygılarımı sunarım. " ifadelerini kullandı.

İlçe Protokolü'nün bayramın 1. günü gerçekleşecek programı kamuoyuna  saygıyla  duyurulur: 

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI :17/07/2015 Cuma Günü (Bayramın 1.Günü)

Saat 09:00-09:15 İlçe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret 
Saat 09:15- 09:30 İlçe Jandarma Komutanını Ziyaret 
Saat 09:30-10:00 Karamürsel Cezaevi Ziyaret  
Saat 10:00-10:30 İlçe Devlet Hastanesini Ziyaret 
Saat 10:30-11:00 Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasını Ziyaret
Saat 11:25-12:00 Belediye Kültür Merkezinde Toplu  Bayramlaşma Programı 
Saat 12:00 Programın Sona  Ermesi 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom