Karamürsel AK Parti Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu.

Ak Parti'de 10 ilçenin Kadın Kolları adayları açıklandı AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, 10 ilçe kadın kolları başkan adaylarını açıkladı

Karamürsel AK Parti Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu. Karamürsel Haber

BÜTÜN PARTİLER GÖRSÜN

İlçe Kadın Kolları Başkan Adayları açıklama toplantısına, İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın,  ilçe başkanları katılım gösterdi.  Adayları açıklayan Başkan Oya Tunçel, “3 başkanımız kriterlere uymadığı için 1 başkanımız ise ana kademeye geçtiği için devam etmedi. Bu makamlar baki değil, genel merkezimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda 10 ilçe başkanımızı açıkladı. İki ilçe için çalışmalar sürüyor” dedi.  Ardından söz alan Başkan Civelek ise, “12 ilçemizin kongrelerini bitirdik. Şubat’tan öncesin de kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi bitireceğiz. Ardından 2015 seçimlerinde hedeflediğimiz milletvekili sayımızı çıkartmak için çalışacağız. Bu tabloyu bütün partilerin görmesini istiyorum. Devreden ve devam eden tüm ilçe başkanları burada. Bizim derdimiz hizmet davası ve Kocaeli’de oyları yükseltmek” ifadelerini kullandı.

.Karamürsel’de Nurcan Aydın Seçildi.

GÖRÜŞ BİLDİRDİLER

Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkan Adayı,” Hacer Banu Çürüksuludemir , Çayırova’ımızı da çok daha büyüyerek, 2023 hedeflerimize ulaşmak için şimdiden çalışmaya gayret edeceğimizin sözünü veriyorum” dedi.  Darıca İlçe Kadın Kolları Başkan Adayı Hülya Kodek, “Darıca teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde büyümeye devam ediyoruz. Durmak yok yola devam, bizim 2023 hedefimiz var” ifadelerini kullandı. Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkan Adayı Gülay Artut, “ Bizde görev istenmez verilir,  atama ile Dilovası’na gittim. Büyükler ikinci defa bana bu görevi verdi. Hedefimiz oylarımızı yükseltmek. Ulaşabildiğimiz noktaya kadar kadına ulaşmak” diye konuştu.Karamürsel’de ise Nurcan Aydın Seçildi.

 

Devam eden ilçe Kadın Kolları Başkanları: Başiskele Hacer Çakır, Darıca Hülya Kodek, İzmit Aysel Demirtaş, Dilovası Gülay Artut, Derince Züleyha Uslu.

 

Değişen İlçe Başkanları: Çayırova  Feride Dinç, Gölcük  Hilmiye Gövez,  Karamürsel  Nazan  Baş, Kartepe Sevim Balaban, Körfez  Nesrin Duran.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom