CHP Karamürsel, bayramlaşmasına Milletvekili Tahsin Tarhan katıldı;

CHP Karamürsel, bayramlaşmasına Milletvekili Tahsin Tarhan katıldı; ‘AKP’nin Kurtuluşunun Bizim Sunduğumuz 14 Maddeyi Kabul Etmesiyle Olur’ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karamürsel İlçe Örgütü, bayramın birinci günü ilçe merkezinde Milletvekili Tahsin Tarhan ve partililerin katılımıyla bayramlaştı. Yoğun kalabalığın yaşandığı bayramlaşma programı coşkulu bir şekilde geçti.

CHP Karamürsel, bayramlaşmasına Milletvekili Tahsin Tarhan katıldı; Karamürsel Haber

CHP Karamürsel, bayramlaşmasına Milletvekili Tahsin Tarhan katıldı;

‘AKP’nin Kurtuluşunun Bizim Sunduğumuz 14 Maddeyi Kabul Etmesiyle Olur’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karamürsel İlçe Örgütü, bayramın birinci günü ilçe merkezinde Milletvekili Tahsin Tarhan ve partililerin katılımıyla bayramlaştı. Yoğun kalabalığın yaşandığı bayramlaşma programı coşkulu bir şekilde geçti.

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, vatandaşlara huzurlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu. Milletvekili Tahsin Tarhan yaptığı konuşmada şimdi tek gündemimiz devletin kurulması bizler Türkiye’nin ve halkımızın sorunlarını iyi biliyoruz, Türkiye için taşın altına elimizi koymaya hazır. AKP’nin bizimle koalisyon kurabilmesi için bizim sunduğumuz 14 maddeyi kabul etmesi gerekiyor. AKP’nin kurtuluşu da bu 14 maddeyi kabul etmesiyle gerçekleşir. Ama benim şahsi düşüncem AKP-MHP koalisyonu olmasından yanadır’

Tahsin Tarhan ‘Bütün Müslüman kardeşlerimiz özellikle komşularımız çok zor günler geçirdiler. Ülkemizdeki barış, kardeşlik ve huzur ortamını Allah Müslüman kardeşlerimize de, komşularımıza da nasip etsin. Dualarımız sıkıntılar içerisindeki kardeşlerimiz için. Hepinizin bayramını kutlarım” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom