Karamürsel Saadet Partisi ilk önce bayramlaştı daha sonra çay içti

Karamürsel Saadet Partisi ilk önce bayramlaştı daha sonra çay içti Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı, bayramın birinci günü ilçe binasında düzenlediği programda partilileriyle bir araya gelerek bayramlaştı. Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı, bayramın birinci günü ilçe binasında düzenlediği programda partilileriyle bir araya gelerek bayramlaştı. Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partilinin katıldığı programda konuşma yapan İlçe Başkanı İsmail Aydın, Ramazan Bayramının ülkemiz, milletimiz ve İslam dünyası için güzel günlere vesile olmasını ve yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan acıların sona ermesini diledi.

Karamürsel Saadet Partisi ilk önce  bayramlaştı daha sonra çay içti Karamürsel Haber

Karamürsel Saadet Partisi ilk önce

bayramlaştı daha sonra çay içti

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı, bayramın birinci günü ilçe binasında düzenlediği programda partilileriyle bir araya gelerek bayramlaştı.

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı, bayramın birinci günü ilçe binasında düzenlediği programda partilileriyle bir araya gelerek bayramlaştı. Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partilinin katıldığı programda konuşma yapan İlçe Başkanı İsmail Aydın, Ramazan Bayramının ülkemiz, milletimiz ve İslam dünyası için güzel günlere vesile olmasını ve yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan acıların sona ermesini diledi.

Zulüm ve savaş altında olan milyonlarca insanın yine bir bayramı evsiz, yurtsuz, aç ve susuz karşıladığını vurgulayan Aydın, dünyada yükselen en can yakıcı seslerin İslam dünyasından geldiğini ifade etti. İsmail Aydın, “Yüz binlerce hatta milyonlarca insan mülteci kamplarında evlatlarından, ailelerinden ayrı, yakınlarının durumundan habersiz yaşam mücadelesi veriyor. Milyonlarca insan bir tas sıcak yemek bekliyor. İslam coğrafyası bir Ramazan Bayramını daha hüzünlerle ve ızdıraplarla geçiriyor. Yaralı yüreklerin çığlıkları adeta Semaya yükseliyor” diye konuştu. Bayramlaşmanın ardından partililer hep birlikte çay içerek sohbet etti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom