Karamürsel'de Bayram tatilinin 2 günlük acı bilançosu

Karamürsel’de Ramazan Bayramının 1. günü yaşanan trafik kazalarında 11 kişi yaralandı Karamürsel’de Ramazan bayramının 1. günü Karamürsel’in çeşitli mahalle ve semtlerinde yaşanan trafik kazalarında 11 kişi yaralandı. Karamürsel Fulacık-Kadriye yolu üzerinde şarampole yuvarlanan araçta bulunan R.Ö, B.Ö, F.Ö, M.M.Ö, Çamcukur yolunda takla atan araçta bulunan E.G, C.G, Hastane Yolu Zincirli Kuyu Evleri Mevkiinde ATV’nin (4 Tekerli Motor) uçuruma uçması sonucu bir kişi ve İhsaniye Yolu üzerinde yaklaşık 100 metrelik bir uçuruma aracın uçması sonucu hafif şekilde yaralanarak hastanede tedavi edilerek taburcu oldular.

Karamürsel'de Bayram tatilinin 2 günlük acı bilançosu Karamürsel Haber

Karamürsel’de Ramazan Bayramının 1. günü yaşanan trafik kazalarında 11 kişi yaralandı

 

Karamürsel’de Ramazan bayramının 1. günü Karamürsel’in çeşitli mahalle ve semtlerinde yaşanan trafik kazalarında 11 kişi yaralandı.

 

Karamürsel Fulacık-Kadriye yolu üzerinde şarampole yuvarlanan araçta bulunan R.Ö, B.Ö, F.Ö, M.M.Ö, Çamcukur yolunda takla atan araçta bulunan E.G, C.G, Hastane Yolu Zincirli Kuyu Evleri Mevkiinde ATV’nin (4 Tekerli Motor) uçuruma uçması sonucu bir kişi ve İhsaniye Yolu üzerinde yaklaşık 100 metrelik bir uçuruma aracın uçması sonucu hafif şekilde yaralanarak hastanede tedavi edilerek taburcu oldular.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom