Karamürselli Vasviye Erdoğan, 'Mavi Kapak' toplayarak engellilere sakat arabası alıyor

Karamürsel’de, yaşayan 65 yaşındaki Vasviye Erdoğan bir yılda 55 çuval topladığı mavi kapaklar sayesinde üçü akülü olmak üzere 8 engelliye tekerlekli sandalye desteğinde bulundu. Karamürsel’i hayırsever Vasviye Erdoğan tarafından bir yılda 55 çuval topladığı mavi kapalar sayesinde üçü akülü olmak üzere toplam 8 engelliye tekerlekli sandalye desteğinde bulundu. Yaklaşık bir yıl önce başlayan ve bu güne kadar çuvalla dolusu mavi kapaklar toplayan Vasviye Erdoğan önceki gün 8. tekerlekli sandalyeyi yürümede zorluk çeken Rabia Özyıldırım’a teslim etti.

Karamürselli Vasviye Erdoğan, 'Mavi Kapak'  toplayarak engellilere sakat arabası alıyor Karamürsel Haber

Karamürselli Vasviye Erdoğan, ‘Mavi Kapak’

toplayarak engellilere sakat arabası alıyor

Karamürsel’de, yaşayan 65 yaşındaki Vasviye Erdoğan bir yılda 55 çuval topladığı mavi kapaklar sayesinde üçü akülü olmak üzere 8 engelliye tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Karamürsel’i hayırsever Vasviye Erdoğan tarafından bir yılda 55 çuval topladığı mavi kapalar sayesinde üçü akülü olmak üzere toplam 8 engelliye tekerlekli sandalye desteğinde bulundu. Yaklaşık bir yıl önce başlayan ve bu güne kadar çuvalla dolusu mavi kapaklar toplayan Vasviye Erdoğan önceki gün 8. tekerlekli sandalyeyi yürümede zorluk çeken Rabia Özyıldırım’a teslim etti.

Hayırsever Vasviye Erdoğan ‘tekerlekli sandalye ihtiyacı olan vatandaşlarımızın kendisi ile irtibat kurmaları halinde onların da tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını karşılayacağını bildirdi. Erdoğan, engellilere herkesin sahip çıkmasını istedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom