Güzeloğlu: Amacımız yarını bugünden daha iyiye getirmek

Güzeloğlu: Amacımız yarını bugünden daha iyiye getirmek Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Karamürsel’e giderek bir dizi ziyarette bulundu. Karamürsel Belediyesi’ni de ziyaret eden Güzeloğlu, “Amacımız, yarını bugünden daha iyi bir düzeye getirmektir” dedi.

Güzeloğlu: Amacımız yarını bugünden daha iyiye getirmek Karamürsel Haber

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Karamürsel’e gitti. İlçede bir dizi ziyarette bulunan Güzeloğlu’nun ilk adresi Karamürsel Kaymakamlığı oldu. Ardından ise Karamürsel Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, başkan yardımcıları Ali Karacan ile Haluk Özarslan, daire müdürleri ve Başpehlivan Ahmet Taşçı tarafından kapıda karşılanan Vali Güzeloğlu’na, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Karadeniz eşlik etti.

 

HEDİYELER VERİLDİ
Başkan İsmail Yıldırım devam eden çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi sunumunda bulundu. Yıldırım ziyarette yaptığı konuşmasında, “Sayın Valimiz bugün bizleri şereflendirdi. Bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yıldırım, Güzeloğlu’na Karamürsel Sepeti ve Karamürsel’de yetiştirilen zeytin ve Kaptan-ı Derya Karamürsel adlı kitabı hediye etti.

 

DEĞER KATAN İLÇE
Güzeloğlu ziyarette yaptığı konuşmada, “Amacımız millete hizmet etmektir. Yarını bugünden daha iyi bir düzeye getirmektir. Türkiye bir büyük yürüyüşe hazırlanıyor. Kocaeli’miz bu yürüyüşe katkı koyan, zenginleştiren ve geliştiren bir büyükşehirimizdir. Karamürsel de bu zenginliğe değer katan çok güzel bir ilçemizdir. Değerli başkanımıza ve ekibine, onların şahsında tüm Karamürselli vatandaşlarımıza en içten sevgi ve muhabbetlerimi iletiyorum” dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom