Saralkent sahili çok güzel oldu

Saralkent sahili çok güzel oldu Karamürsel’in sınır Koşusu Kaytazdere-Saralkent sahilinin düzenlenmesiyle vatandaşların vazgeçilmez yeri haline gelmeye başladı. 30 Mart 2014 seçimleriyle birlikte Kaytazdere Belediye başkanlığına gelen Ali Kangal yaptığı çalışmalarla birlikte taktir topluyor.

Saralkent sahili çok güzel oldu Karamürsel Haber

Saralkent sahili çok güzel oldu

Karamürsel’in sınır Koşusu Kaytazdere-Saralkent sahilinin düzenlenmesiyle vatandaşların vazgeçilmez yeri haline gelmeye başladı.

30 Mart 2014 seçimleriyle birlikte Kaytazdere Belediye başkanlığına gelen Ali Kangal yaptığı çalışmalarla birlikte taktir topluyor.

Saralkent Sahili'nin yıllardır en büyük eksikliklerinden biri olan plaj sorunu Kaytazdere Belediye başkanı Ali Kangal ile çözüldü. Kaytazdere belediye başkanı Ali Kangal, ‘vatandaşlarımızın denize rahatça girebileceği plaj haline gelebilmesi adına çalışmalara başlandı. Çevre düzenlemesi ile plaj içine ağaçlandırma ve çimlendirme işlemlerinin ardından. "Plaj Kumunun" düzenlenmesi, vatandaşlarımızın rahatça duş alacakları "Duşa Kabinlerinin" konulması. Herhangi bir can kaybı yaşanmaması adına sahilimizde "Can Kurtaran" bulundurulması. Vatandaşlarımızın rahatça güneşlenebileceği ve dinlenebileceği "Şezlongların" konulması. Plajımızın daha güzel bir görünüme kavuşması için "Işıklandırma" çalışmalarının yapılması. "Çocuk Oyun Grupları" ile çocuklarımızın da iyi vakit geçirmelerinin sağlanması ve Kaytazdere halkımızın ve buraya dışarıdan gelecek olan vatandaşlarımızın güven içinde vakit geçirebilmeleri adına Zabıta ve Özel Güvenlik ekipleri devriye gezerek sahilimizi güvenli hale getiriyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kaytazdere Belediye Başkanı Belediye Başkanı Ali Kangal ‘Marmara’nın ve Kaytazdere’nin sürekli gelişen ve gözdesi haline gelen Saralkent, yıllarca eksikliğini hissettiğimiz plaj ve sahil bandımızı Kaytazdere’ye yakışır hale getirmek adına çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımızın rahatça denize girebilmeleri, rahatça duşlarını alabildikleri, çocuklarını gönül rahatlığıyla oynatabildikleri, geceleri hoş bir görüntüye sahip olacakları bir çalışmayı başlatmış bulunuyoruz. Az bir bütçe ile vatandaşlarımıza yüzde yüzlük bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Hiçbir engeli bahane olarak görmüyoruz. Görev Süremizin ilk gününden itibaren çalışmaya başladık. Görev süremizin son gününe kadar çalışmaya devam edeceğiz. Bizi İzlemeye Devam Edin." dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom