Karamürsel'de Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine İkram Yarışı

Karamürsel Merkez Camii İmam-Hatiplerinden Tufan Şenol ve Hasan Göçer, 'Yaz Kur’an Kursu'na devam eden çocuklara yönelik hayırsever vatandaşlar tarafından her gün yapılan ikramların onları okumaya ve öğrenmeye teşvik ettiğini belirterek, "Hayırsever ilçe halkımız, Karamürsel Merkez Camiinde başlayan kurslara katılan çocuklara ikram yarışına girmişler, kek, çikolata, pasta, simit, etli pide, meyve suyu, ayran ve dondurma ikramında bulunarak onların camilere ve kurslara uyum sürecini çabuklaştırmışlardır. Tüm hayırsever halkımızdan Allah razı olsun." dediler.

Karamürsel'de Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine İkram Yarışı Yaşam

Karamürsel’de Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine İkram Yarışı

Karamürsel Merkez Camiinde Yaz Kur’an Kursu'na katılan çocuklara, kek, çikolata, pasta, simit, etli pide, meyve suyu, ayran ve dondurma ikramında bulunuyorlar.

Karamürsel Merkez Camii İmam-Hatiplerinden Tufan Şenol ve Hasan Göçer, ‘Yaz Kur’an Kursu'na devam eden çocuklara yönelik hayırsever vatandaşlar tarafından her gün yapılan ikramların onları okumaya ve öğrenmeye teşvik ettiğini belirterek, "Hayırsever ilçe halkımız, Karamürsel Merkez Camiinde başlayan kurslara katılan çocuklara ikram yarışına girmişler, kek, çikolata, pasta, simit, etli pide, meyve suyu, ayran ve dondurma ikramında bulunarak onların camilere ve kurslara uyum sürecini çabuklaştırmışlardır. Tüm hayırsever halkımızdan Allah razı olsun." dediler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom