KARAOSMANOĞLU MAVİ BAYRAKLI KARAMÜRSEL'DE DENİZE GİRDİ

İlçemizin Mavi Bayraklı plajının konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu oldu, yüksek seyreden sıcaklıklarla bunalan halkla birlikte Karamürsel Mavi Bayraklı Altınkemer Plajı'nda denize girdi. Yüksek seyreden sıcaklıklar nedeniyle bunalan vatandaşların serinlediği yerlerden birisi olan Karamürsel Altınkemer Plajı dün de yoğun bir gün yaşadı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da dün Karamürsel'e gelerek plajda vatandaşlarla birlikte denizde yüzdü ve gençlerle sohbet etti. Başkan Karaosmanoğlu’na Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Necmi Kahraman da eşlik etti.

KARAOSMANOĞLU MAVİ BAYRAKLI KARAMÜRSEL'DE DENİZE GİRDİ Karamürsel Haber

İlçemizin Mavi Bayraklı plajının  konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu oldu, yüksek seyreden sıcaklıklarla bunalan halkla birlikte Karamürsel Mavi Bayraklı Altınkemer Plajı'nda denize girdi.

Yüksek seyreden sıcaklıklar nedeniyle bunalan vatandaşların serinlediği yerlerden birisi olan Karamürsel Altınkemer Plajı  yoğun bir gün yaşadı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da İlçemize gelerek plajda vatandaşlarla birlikte denizde yüzdü ve gençlerle sohbet etti. Başkan Karaosmanoğlu’na Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Necmi Kahraman da eşlik etti.  

 

KIRMIZIYA BÜRÜNMÜŞTÜ

Karaosmanoğlu'nun Karamürsel'e gelerek yüzmesinin asıl sebebi ise başka. Bilindiği üzere son zamanlarda yaşanan alg patlamaları nedeniyle mavi bayraklı Karamürsel Altınkemer Plajı kırmıza bürünmüştü. Bir anda Türkiye'nin gündemine oturan olayla ilgili olarak da vatandaşlar tedirgin olmuştu. Çevre Mühendisleri Odası da bununla ilgili olarak, "O denize ayağınızı bile sokmayın" demişti. Bu nedenle Karaosmanoğlu ilçemize gelerek denize girdi ve vatandaşlara bir nevi güven verdi.Karamürsel Altınkemer Plajı bu sezon adeta iyne atsanız yere düşmüyor buraya gelen diğer vatandaşlar gibi Karaosmanoğlu'da deniz ve kumsalın keyfini doyasıya çıkartıp gençlerle sohbet etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom