Dün akşam Karamürsel'de 10 Kişinin saldırdığı gencin son durumu.

10 kişinin saldırısına uğrayan genç yoğun bakımda Karamürsel'de 10 kişinin saldırısına uğrayan genç yoğun bakımda tedavi altına alındı. İddiaya göre bu akşam 21.00 sıralarında Karamürsel Kayacık mahallesi Halı Sahalar mevkiinde yaşanan kavgada Altınova-Subaşı beldesinde ikamet eden Y. S. (18) adlı şahsa 10 kişi saldırarak linç edildi. Olayın ardından olay yerine çağırılan 112 acil servis ekipleri tarafından Yasin. S.'ye olay yerinde ilk müdahale yapılırken ilk olarak Karamürsel Devlet Hastanesine buradan da Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırılan Yasin. S. kafasından aldığı darbeler nedeniyle kafa travması geçirdiği bu nedenle yoğun bakımda tedavi altına altına alınmıştı bu sabah Yasin S. sağlık durumunun iyiye gittiği ve yoğun bakım ünitesinden çıkarıldığı belirtildi.

Dün akşam Karamürsel'de 10 Kişinin saldırdığı gencin son durumu. Karamürsel Haber

10 kişinin saldırısına uğrayan genç yoğun bakımdan çıktı

Karamürsel'de 10 kişinin saldırısına uğrayan genç yoğun bakımda n çıktı .

İddiaya göre dün akşam 21.00 sıralarında Karamürsel Kayacık mahallesi Halı Sahalar mevkiinde yaşanan kavgada Altınova-Subaşı beldesinde ikamet eden Y. S. (18) adlı şahsa 10 kişi saldırarak linç edildi.

Olayın ardından olay yerine çağırılan 112 acil servis ekipleri tarafından Yasin. S.'ye olay yerinde ilk müdahale yapılırken ilk olarak Karamürsel Devlet Hastanesine buradan da Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırılan Yasin. S. kafasından aldığı darbeler nedeniyle kafa travması geçirdiği bu nedenle yoğun bakımda tedavi altına altına alınmıştı bu sabah Yasin S. sağlık durumunun iyiye gittiği ve yoğun bakım ünitesinden çıkarıldığı belirtildi. 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom