Karamürsel Emniyet ölümlü kazanın failini ortaya çıkardı

Arıza yapan aracına bakarken başka bir aracın çarpıp kaçan, ölümüne neden olan sürücü yakalandı Karamürsel’de geçtiğimiz Temmuz ayının 19’unda arıza yapan aracına bakarken çarpan ve ölümüne sebep olup olay yerinden kaçan sürücü polisin titiz takibi ve çalışması sonucu yakalandı. 19 Temmuz Pazar sabahı Karamürsel Kayacık Mahallesi D-130 Karayolu İmsa Işıklı kavşakta İzmir-Çeşme’den İstanbul’daki evine gitmekte olan Ersin Karakaya (24) 34 ZB 9986 plakalı aracının arıza yaparak emniyet şeridine çekerek aracına baktığı sırada başka bir araç tarafından çarpan ve ölümüne neden olan sürücüyü ve arabayı Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Ekiplerinin titiz çalışması sonucu yakaladı.

Karamürsel Emniyet ölümlü kazanın failini ortaya çıkardı Karamürsel Haber

Arıza yapan aracına bakarken başka bir aracın

çarpıp kaçan, ölümüne neden olan sürücü yakalandı

Karamürsel’de geçtiğimiz Temmuz ayının 19’unda arıza yapan aracına bakarken çarpan ve ölümüne sebep olup olay yerinden kaçan sürücü polisin titiz takibi ve çalışması sonucu yakalandı.

19 Temmuz Pazar sabahı Karamürsel Kayacık Mahallesi D-130 Karayolu İmsa Işıklı kavşakta İzmir-Çeşme’den İstanbul’daki evine gitmekte olan Ersin Karakaya (24) 34 ZB 9986 plakalı aracının arıza yaparak emniyet şeridine çekerek aracına baktığı sırada başka bir araç tarafından çarpan ve ölümüne neden olan sürücüyü ve arabayı Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Ekiplerinin titiz çalışması sonucu yakaladı.

Kazaya sebep olan sürücü, olay yerinde sağ dikiz aynasını düşürerek olay yerinden kaçtı. Polis dikiz aynasından yola çıkarak sağ dikiz aynasının ilk önce araç ve modeline ulaşarak, bu modelli araçları ilçede aramaya başlayarak bu modelle bir aracın Yalova - Kaytazdere Sanayi sitesinde aynasını taktırdığını buldu. Yapılan araştırma sonucunda E.Y.(57) yönetimindeki 41 K 5992 plakalı Mitsubıshi Jeep’in çarptığı tespit edildi.

Kaza gecesi bir köpeğe çarptığını zannederek, bu nedenle de durmayarak olay yerinden gittiğini, E.Y’nin kamera görüntülerinden kazayı yaptığı tespit edilerek tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom