GÖLCÜK TERSANESİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Gölcük Tersane Komutanlığından duyuru 5 daimi engelli personel alımı yapacak İŞKUR üzerinden 5 daimi engelli personel alımı yapacağını duyurdu. Aranan meslek grupları aşçı, inşaat ve boya-badana olarak belirtildi. Adaylardan yapılan seçme ve değerlendirmeler (sınav) sonucu işe başlatılacak olanlar boyacı badanacı, aşçı ve inşaat mesleğinde çalıştırılacaktır. Lise ve dengi okul mezunlarının ilgili mesleğin niteliğini taşıyan okul bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Belirtilen okul bölümleri dışında kalıp da M.E.B. onaylı kalfalık veya ustalık belgesine sahip olan adaylarda başvuru yapabileceklerdir.

GÖLCÜK TERSANESİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK Karamürsel Haber

Gölcük Tersane Komutanlığından duyuru 5 daimi engelli personel alımı yapacak

İŞKUR üzerinden 5 daimi engelli personel alımı yapacağını duyurdu. Aranan meslek grupları aşçı, inşaat ve boya-badana olarak belirtildi.

Adaylardan yapılan seçme ve değerlendirmeler (sınav) sonucu işe başlatılacak olanlar boyacı badanacı, aşçı ve inşaat mesleğinde çalıştırılacaktır. Lise ve dengi okul mezunlarının ilgili mesleğin niteliğini taşıyan okul bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Belirtilen okul bölümleri dışında kalıp da M.E.B. onaylı kalfalık veya ustalık belgesine sahip olan adaylarda başvuru yapabileceklerdir.

Bunun yanısıra Ayrıca engel gruplarından hafif ortopetik engelli, işitme engelli ve iç hastalıkları engelli grubundaki adaylar başvuru yapabilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden ve http://iskur.gov.tr internet adresi üzerinden iş ilanı için kayıt yaptıra bilirler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom