Haydar Ustanın Yeri Yemek Çeşitleri Hizmete Açıldı

İlçemiz Mehmet Yasev Sokakta, Özkan Ekmek Fırını Karşısında, Haydar Yayla işletmeciliğinde Haydar Ustanın yeri sulu yemek çeşitleri hizmete açıldı.

Haydar Ustanın Yeri   Yemek Çeşitleri Hizmete Açıldı Karamürsel Haber

İlçemiz Mehmet Yasev Sokakta, Özkan Ekmek Fırını Karşısında, Haydar Yayla işletmeciliğinde Haydar Ustanın yeri sulu yemek çeşitleri hizmete açıldı.

Yaklaşık 25 yıl Karamürsel’de çeşitli lokantalarda yaptığı yemeklerle Karamürsel halkının vazgeçilmez damak tadına uygun çorba ve sulu yemekleriyle hizmet veren Haydar Yayla şimdi Karamürsel Mehmet Yasev Sokak Özkan kara Ekmek Fırın karşısına Haydar Ustanın Yeri Sulu Yemek çeşitlerini hizmete açtı.

 

Yıllarca Karamürsel’deki çeşitli lokantalarda yaptığı yemekleri sunan Haydar Yayla artık yeni lokantasında Karamürsel halkına eşi Ayşe Yayla ile birlikte hizmet verecek.

 

Artık lokanta işletmeciliği yapacak olan Haydar Yayla şöyle konuştu, ‘Karamürsel halkının damak tadına uygun, leziz çorbalarımızı, sulu yemeklerimiz en sağlıklı koşullarda nezih bir ortamda gönül rahatlığı içinde afiyetle yiyebilirsiniz.

Çorba çeşitlerimiz ve Sulu Yemek Çeşitlerimizle, güler yüzlü ve tecrübeli elemanlarımız ile sizleri salonumuza bekliyoruz” dedi.

 

Haydar Ustanın yeri isminin verildiği lokantada sabah 6 da çorba çeşitleri ile öğlen ve sulu yemek çeşitleri ile gün boyu hizmet verecek.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom