Karamürsel'de "Naat Okuma" Yarışması düzenlendi.

İlçe Müftülüğü ve Din Görevlileri Derneği tarafından Karamürsel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda, öğrenciler tarafından naat okundu. Yarışmada birinci olan öğrencilere, İlçe Müftülüğünce çeyrek altın verildi, katılımcılara helva dağıtıldı. Programa, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Ali karacan, İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, Karamürsel Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Türk Kızılayı Karamürsel Şube Başkanı Yusuf Alemdar da katıldı.

Karamürsel'de  Karamürsel Haber

İlçe Müftülüğü ve Din Görevlileri Derneği tarafından Karamürsel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda, öğrenciler tarafından naat okundu.

Yarışmada birinci olan öğrencilere, İlçe Müftülüğünce çeyrek altın verildi, katılımcılara helva dağıtıldı.

Karamürsel’de Kutlu Doğum Haftası Naat Dinletisiyle başladı   Karamürsel’de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Liseler arasında Naat Okuma Yarışmasında dereceye giren öğrenciler Karamürsel Kültür Merkezinde Naat dinletisi gerçekleştirdi.     Kutlu Doğum haftası etkinlikleri kapsamında Karamürsel Müftülüğü ve Din Görevlileri Derneği tarafından hazırlanan programda Karamürsel’deki 7 lisede yapılan Naat Okuma Yarışmasında birinci olan öğrenciler tarafından Karamürsel Kültür Merkezinde, Karamürsel Protokolüne ve vatandaşlara Naat dinletisini gerçekleştirdiler. Program sonunda naat okuma yarışmasında okullarında birinci olan Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Meryem Uslu’ya, Ticaret Meslek Lisesi Öğrencisi Oğuzhan Soyaltın’a, Anadolu Lisesi öğrencisi Taha Bektaş’a, Karamürsel Alp Anadolu Lisesi Öğrencisi Feyza Özçiçek’e, 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi Öğrencisi Volkan Ayyıldız’a, Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Güler Songül’e, ve Kız Meslek Lisesi ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Münibe Yılmaz’a Karamürsel İlçe Müftülüğü tarafından çeyrek altın verilerek ödüllenirken program sonunda konuklara Karamürsel Kızılay tarafından 800 kişilik helva dağıtıldı   Programa, Karamürsel Belediye başkan yardımcısı Ali karacan, Karamürsel İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, Karamürsel Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karamürsel Kızılay Şube Başkanı Yusuf Alemdar, okul müdürleri, öğretmenleri ve vatandaşlar katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...