Haber Ara

STK Haber Arşivi

İsmail Yıldırım Yavşaklar dedi herkes dondu kaldı

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, birçok misafiri ve Karamürsel Kaymakamı’nı hiç umursamadı ve yavşaklar diyerek kükredi.

MHP Belediye başkan adayı Hayrettin Karacaer'e büyük destek

Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan adayı Hayrettin Karacaer ilçede bulunan dernek ve stk lara verdiği desteği biran olsun bırakmıyor.

Kanaat önderleri uyuşturucu ile mücadele için toplandılar

Karamürsel Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU, kamu görevlileri, ilçede bulunan kanaat önderleri, Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileri ve mahalle muhtarları ile buluştu.

Karamürsel'de bulunan sivil toplum örgütleri evet kahvaltısında

Karamürsel'de bulunan sivil toplum örgütleri ve Ak Parti üyeleri "EVET" kahvaltısında biraraya geldiler. Kültürmerkezin'de gerçekleştirilen toplantıya

Karamürsel'de Demokrasi Nöbeti Sürüyor

Darbe girişiminden sonra Karamürsel'de vatandaşların 'demokrasi nöbetleri' beşinci gecesinde STK’ların konuşmaları ile devam ediyor.

Karamürsel Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı

Karamürsel'de faaliyet gösteren STK’lar Karamürsel Belediyesinin organizasyonunda 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmek istenen darbe (kalkışma)yi değerlendirdi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın Taburcu Oldu

Dün AKP’de STK’larla yapılan temayül yoklamasına katılmak için yola çıkan AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, geçirdiği trafik kazasıdan hafif şekilde yaralanmıştı. Sağlık durumunun ve yapılan tahkiklerin sonucunda geceyi hastanede geçiren Aydın bugün taburcu olarak evine geldi. GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Kaza geçiren Aydını bugün çok sayıda arkadaşı ve AK Partili ziyaret etti. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen aydın bir süre daha evde istirahat edeceği bildirildi.