Asgari Ücret Haberleri

Asgari Ücret Haberleri

Karamürsel'de Bugün Kim Vefat Etti?

Karamürsel'de bugün vefat edenlerin isim soyisim ve adresine ulaşabilirsiniz.

Zam ve artışlar maaşlara nasıl yansıyacak?

Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret 2 bin 20 TL olarak açıklandı. Asgari ücretin yüzde 26'lık artışı iş hayatında ücretlerin tamamında dengelerin değişeceğini gösteriyor.

2019 En yüksek ve en düşük işsizlik maaşı belli oldu, işte rakamlar

Asgari ücretin belli olması ile birlikte işsizlik maaşları arttı. İşte tam rakamlar.

2019 AGİ zammı ne kadar oldu? AGİ nasıl hesaplanır?

AGİ ne kadar oldu, sorusu bugün en çok merak edilenler arasında. Yeni asgari ücretin açıklanmasının ardından gözler 2019 AGİ tutarına çevrildi. Peki, yeni yılda AGİ ne kadar oldu? AGİ, asgari ücretin içinde mi? AGİ nasıl hesaplanır? İşte merak edilenler....

Son dakika: Asgari ücret yeni rakam açıklandı

Milyonların beklediği asgari ücret belli oluyor. Saat 10:00'da başlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantısı sona erdi. 2019 yılında ödenecek asgari ücret 2 bin 20 TL olarak belirlendi.

Son dakika… Nefesler tutuldu, Asgari ücret zammı bugün belli oluyor

2019 asgari ücret zammı için kritik gün geldi. Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2019'da uygulanacak asgari ücreti belirlemek üzere son toplantısını bugün saat 10.00'da başlattı.

Asgari ücret saat 10.00'da belli oluyor

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, son toplantısını bugün yapıyor. Toplantıda, 2019'da uygulanacak asgari ücretin belirlenmesi bekleniyor.

Asgari ücret 2019 zammı ve Agi hakkında tüm detaylar

Asgari ücret 2019 zammı son dakika TÜİK Asgari ücret pazarlığı yeni yılda ne kadar olacak! Asgari ücret toplantısı bitti mi 2019 Ocak asgari ücret zammı belirlendi mi ne kadar!

TÜİK'in asgari ücret teklifi belli oldu

ASGARİ Ücret Tespit Komisyonu, 2019 yılı asgari ücret tespiti için taraflarla toplantılarına devam ediyor.

CHP'li belediyelerde asgari ücret 2 bin 200 TL olacak

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "1 Ocak'tan itibaren bütün CHP'li belediyelerde asgari ücret 2 bin 200 TL olacak" dedi.

Asgari ücret 1404 TL'nin altına düşmeyecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal milyonlarca asgari ücretlilerin merakla beklediği haberi verdi. Ağbal, "Asgari ücret 2017'de 1404 liranın altına düşmeyecek" dedi.

2017 Asgari ücret açıklandı

Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret zam oranları ile ilgili son dakika gelişmeler. Peki asgari ücret ne kadar oldu? İşte zam oranları ve detayları

Asgari Ücret 2017'de Bugün Büyük Gün

Asgari ücret 2017 son durum ne asgari ücret 2017'de ne kadar olacak sorusuyla ilgili görüşmeler bugün yani 6 Aralık 2016 tarihinde başlıyor.

Herkese zam geliyor

Yeni asgari ücret için düğmeye basıldı. İlk toplantı, 6 Aralık’ta yapılacak. 2017’de 6.5 milyon asgari ücretlinin geliri artacak.

Asgari ücretle ilgili kanun teklifi kabul edildi!

Vergi diliminden dolayı ücretleri bin 300 TL'nin altına düşen asgari ücretliler için aradaki farkı telafi etmeyi öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda

Maaşlarla ilgili sıcak gelişme! İlk adım atıldı

Asgari ücretlinin eline geçen paranın düşmemesi için bugün adım atıldı.

Başbakan Yıldırım'dan asgari ücret açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, asgari ücretin 1300 TL'nin altına düşmeyeceğini açıladı.

İş Veren ve İşçilere Müjdeli Haber Devlet Desteği

Ocak'da başlayan Asgari ücret artışının işverene maliyetini azaltmak için brüt 2 bin 550 lira ve altı maaş alanlar için marttan itibaren 100 lira eksik primli beyanname verecek.

Yeni Asgari Ücret Açıklandı

Milyonların merakla beklediği asgari ücret belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu asgari ücretle ilgili açıklamayı yaptı...

Asgari Ücrete Zam Tarihi Belli Oldu İşte Davutoğlu'nun verdiği tarih

İşte Davutoğlu'nun verdiği tarih Başbakan Davutoğlu'nun açıklamalarına göre asgari ücret Ocak ayında 1.300 TL olacak. GSS prim borçları silinecek. Emeklilere ise her ay 100'er TL olmak üzere toplamda1200 lira verilecek.

Dilekçe yaz, borcundan kurtul !

Borçları sildirmek için 3 aylık bir süre öngörüldü. Bu süre 31 Temmuz 2015'te sona erecek. Bu tarihe kadar borcunu ödemeyen, yapılandırmayan herkes sildirme işleminden yararlanacak ve kurum kendiliğinden borçları silecek. Borçlarla birlikte hizmetler de dondurulacak ve ileride istenirse yeniden para ödenerek emeklilik hesabına katılacak. Ama ödeme yapılırken o zaman geçerli olan asgari ücret baz alınacak.

Kıdem tazminatını nasıl ödersiniz,İşte yeni düzenleme

Kamu, kurum veya kuruluşlarınca yapılacak kıdem tazminatı ödemeleri, doğrudan işçinin banka hesabına yapılacak. Kıdem tazminatının hesabında, daha önce kıdem tazminatı ödenmiş süreler dikkate alınmayacak, aynı kıdem süresi için 1 defadan fazla kıdem tazminatı ödenmeyecek. Ödemede, işçinin son çalıştığı kamu kurum veya kuruluşundaki en son ücretinin asgari ücret artış oranları dikkate alınarak güncellenmiş miktarı esas alınacak. Tespit edilen hizmet süresine ilişkin kıdem tazminatı, 10 Eylül 2014 tarihli kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önce iş sözleşmesi feshedilmiş işçilere ödenmeyecek.