Etiketler

Karamürsel imamları yine örnek oldu

Karamürsel’de Ramazan’da birçok kişinin yardımına koşan ilçe imamları yine muhteşem bir projeye imza attı.

İsmailağa Cemaatinin Şeyhi Mahmud Efendi hastaneye kaldırıldı.

İsmailağa Cemaatinin Lideri Mahmud (Ustaosmanoğlu) Efendi hastaneye kaldırıldı Nakşibendi Tarikatının Halidiye Kolu İsmailağa Şubesi’nin Şeyhi Mahmud (Ustaosmanoğlu) Efendinin hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

Karamürsel Yeniden Refah Partisi'nden halkımıza davet

Yeniden refah partisi Karamürsel ilçe teşkilatı 27 Şubat Perşembe günü saat 20:00 da genel başkanları Fatih Erbaka’nın da katılacağı ERBAKANI ANMA VE ANLAMA PROGRAMI için

AK Parti Karamürsel’de 6 adaylı temayül

AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel’in aday olmayacağını duyurmasının ardından bugün ilçe teşkilatında temayül yoklaması gerçekleştirildi.

Siyanür nedir, nerden teminediliyor ve nasıl öldürüyor?

Türkiye’deki siyanürlü ölümlerin sayısı artıyor. Fatih’te 4 kardeşin siyanürlü intiharı sonrası 4 kişilik bir aile daha siyanürle intihar etti. Siyanürlü ölümlerin peş peşe gelmesi birçok kişinin siyanür nedir?

Karamürsel Spor taraftarına tam destek, hep destek

Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel Spor taraftar grubuna hep destek, tam destek diyerek deplasmanda oynanacak maç için otobüs kaldırdı.

Türk kahvesi gut hastalığından koruyor

Medipol Mega Üniversite Hastanesi Romatoloji Bölümü'nden Doç. Dr. Meryem Can, kronik eklem ağrılarına yol açan gut hastalığından korunmanın yollarını açıkladı. Fatih Sultan Mehmet, Kanuni Sultan Süleyman ve 14. Louis gibi tarihteki ünlü isimlerin gut hastalığından muzdarip

Minik bir bebek için acil kan aranıyor

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Umuttepe hastanesinde yeni doğan bir bebek için acil kan aranıyor. Lütfen hemen paylaşalım ve kan bulunması için yardım

Karamürsel Yeniden Refah Partisi hız kesmeden çalışıyor

Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde kurulan yeniden refah partisi, Kocaeli genelindeki çalışmalarına devam ediyor.

Karamürsel'de hayvanlar göz göre, göre öldü!

Barakada çıkan yangında mahsur kalan köpek göz göre, göre öldü! Karamürsel’de, ormanlık alandaki barakada çıkan yangında içeride mahsur kalan köpek öldü.

CAMİYİ BASAN KEDİ İMAMIN AKLINI ALDI

Kocaeli Karamürsel Ereğli Merkez Camiinde teravih namazı öncesi Kuran-ı kerim okuyan Ereğli Merkez Camii imam hatibi Fatih Mehmet Koca kafasına atlayan kediyi fark etmesi ile biranda ürktü. Yılların tecrübeli ismi Kuran-ı kerim okumaya devam ederken cami cemaati kaçak kediyi dışarı çıkarmaya çalıştı.

BAT AİLESİNİN ACI KAYBI

Karamürsel MHP İlçe başkan yardımcısı FatihBat'ın,Cemil,Cengiz ve Alican Bat'ın kıymetli anneleri Şaban Bat'ın eşi Perihan Bat

BU KADARINADA PES DOĞRUSU

Vatandaş eziyet çekmiş, esnafın ekmeğine kan doğranmış kimin umurunda! Şikayeti olan varsa gitsin belediye başkanına söylesin!

FSM Bulvarı genişletme çalışmalarında sona geliniyor

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Kaldırım genişletme çalışmaları Büyükşehir tarafından devam ediyor.

Karamürsel'de muhteşem bir güzellik merkezi daha açtıldı

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Türkmen apartmanı altında muhteşem bir güzellik merkezi kapılarını halka açtı.

Dünya bizi bu yüzden mi çok kıskanıyor ? Merak ediyorum doğrusu !

Ülkenin %70 i her yerde siyaset konuşuyorsa,yaşadığı yerin sorunlarından ziyade ülke siyasetini konuşuyorsa yanlış giden birşeyler vardır..

Karamürsel Devlet Hastanesinde bir ilk daha

Karamürsel Devlet Hastanesinde ilk kez Ortopedi Uzmanı Op.Dr.Fatih Kalalı tarafından, Artroskopik Rotator Cuf (Omuzda Kas Yırtığı) ameliyatı gerçekleştirildi.

Dubalar kalkıyor, yerine kaldırım geliyor

Karamürsel Belediyesi'nden verilen bilgiye göre, Karamürsel 4 Temmuz mahallesi , Fatih Sultan Mehmet bulvarı üzerine konulan dubaların kaldırılacağı ve burada bulunan kaldırımların genişletileceği bildirildi. İHALESİ YAPILDI Karamürsel Belediyesi tarafından ihalesinin yapıldığı ve yakın bir zaman içerisinde dubalar kaldırılarak kaldırımların genişletileceği bildirildi.

Erbakan Vakfı Erbakan'ı Anacak

Erbakan Vakfı Kocaeli Şubesinin Profesör Doktor Necmeddin Erbakan'ın vefatının 7. yıldönümü nedeniyle düzenlediği anma programı 25 Şubat Pazar günü gerçekleşecek.

Karamürsel Devlet Hastanesi'ne yeni Ortopedi uzmanı

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Kalalı Karamürsel Devlet Hastanesi'nde göreve Başladı.

Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel'e büyük jest

Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel'in tanıtımı için büyük jest.

Karamürsel sosyal medya fenomenlerini seçiyor

Karamürsel'de sosyal medyayı en aktif kullanan ve takipçi sayısı en fazla olan, en çok beğeni alan kişileri seçiyoruz.

KEPÇE YANLIŞLIKLA BAŞKA EVLERİ YIKTI!

4 Temmuz Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde özel bir inşaat firmasına ait iş makinesi kentsel dönüşüm kapsamında 3 katlı bir binanın yıkımını gerçekleştirdiği sırada

Karamürsel'de yeni başkan belli oldu

Büyük Birlik Partisi, kent genelinde teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda son olarak Karamürsel İlçe Başkanlığı görevine Av. Fatih Akbulut atandı

Başkan Yıldırım Çarşı Esnafı ile Bir Araya Geldi

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Fatih sultan Mehmet Bulvarı esnafı ile bir araya gelerek çay sohbeti yaptı.

Karaosmanoğlu'nun damadı kendini astı

İddialara göre Başiskele sınırları içi Yuvacık Fatih Mahallesi Bağlar Caddesi'nde ikamet eden Salih Apaydın (38) evinin banyosunda kendini iple asarak canına kıydı.

Karamürsel’de yüzlerce çocuk statta bir araya geldi

Karamürsel’de bugün düzenlenen etkinlikte yüzlerce çocuk aileleri ile birlikte eylendi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Tolga ERDOĞAN'ın koordinatörlüğünde

Küçük çocuk Kızakla kayarken, demirlere saplandı

Karamürsel'de meydana gelen olayda 15 Yaşındaki Fatih P. (15) yaralandı.Olay Karamürsel 4 Temmuz mahallesi Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu bayırından arkadaşları ile kızak kayan

Karamürsel'de bu sokaklara artık giriş yok

Bu sokaklar'da trafik belirlenen sokak ve caddelere kapan konulacağı bildirildi,Kurallara uymayarak şerit ihlali yapan vatandaşlara cezai işlem uygulanacağı bildirildi.