Etiketler

Kocaeli genelinde pide fiyatları belli oldu !

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı düzenlediği basın açıklamasında pide fiyatlarını açıkladı.

Halil Akbaba vefat etti

Karamürsel'in sevilen simalarından Halil Akbaba yaşamını kaybetti

Karamürsel Yeniden Refah Partisi her geçen gün büyüyor

Karamürsel'de kurulduğu günden bu yana sürekli yeni üye kayıtları ile büyüme sergileyen Yeniden Refah Partisi ilçede geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen

Karamürsel'de Bir Kişi Evinde Ölü Bulundu !

Kayacık Mah. Halil İbrahim Erdem Sok. Kalıcı konutlarda ihbar üzerine olay yerine gelen emniyet mensupları.

Kardeş Payı Fast Food Karamürsel'de Açıldı

Kardeş Payı Fast Food Halil Maya, Dinçer Kazan ve Suat Beşli tarafından gerçekleştirilen görkemli açılış töreni ile kapılarını Karamürsellilere açtı.

Son dakika. Ramazan pidesi fiyatı belli oldu

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı yaptığı açıklamada 275 gr pide fiyatının 2 TL olarak belirlediklerini açıkladı.

Başarılı başkan Halil Yanık güven tazeledi

Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin 53. Genel kurulu kooperatifin toplantı salonunda yapıldı.

Karamürsel'de esnafı canından bezdirdiler

Karamürsel Ereğli mahallesi hürriyet caddesi üzerinde açılan 120 m2 market için tam 10 bin lira ( 10.000.00 ) iş yeri açma ücreti vermek zorunda kalan Halil Yağcı yardım istedi.

Karamürsel'li genç doktor görev başında hayatını kaybetti

Karamürsel'li genç doktorun ani ölümü sevenlerini perişan etti.Özel Akademi Hastanesi Ortopedi doktoru Halil Ceylan bir hasta muayenesi sırasında yere yığıldı.  

Karamürselli güreşçi Mehmet Taşçı, annesini kaybetti

Karamürsel eşrafından merhum Halil YILDIRIM ın kızı merhum Mehmet TAŞÇI nın eşi pehlivan Mehmet TAŞÇI Yadigar ÇEVİK ve Zeynep ABANOZ un anneleri

İZMİT'TEKİ O KATİLİ BU FOTOĞRAF YAKALATTI

Taksici katilini bidonla benzin alması yakalattı İzmit'te, taksici Halil Güney'in ormanlık alanda öldürülmesinin ardından taksinin yakılmış halde bulunması üzerine

Akıllı telefon kullananlar bu haberi mutlaka okuyun

Siber güvenlik uzmanı Halil Öztürkci, uygulama marketlerinden indirilen uygulamalar hakkında uyarıda bulundu. Öztürkci, online bankacılıkta şifre işlemlerine

Osmangazi Köprüsü Büyük Zarar Ediyor, Cebimizden Çıkan 20 Milyon Dolar

Osmangazi Köprüsü'nde geçiş ücretlerinin aşırı pahalılığı iki haftada anlaşıldı. Devletin kasasından 20 milyon dolar çıktı.

Halil Yanık Tekrar Başkan Seçildi

Halil Yanık tekrar Başkan, Bugün Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin kurultayı düzenlendi.

Bakıcısının elinden kurtulan 7 yaşındaki çocuğa araba çarptı

Karamürsel’de 7 yaşındaki çocuğa araba çarptı, yoğun bakıma alınan çocuğun hayati tehlikesi sürüyor. Karamürsel’de otomobilin altında kalan 7 yaşındaki Recep Halil Beyhan, yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor. Alınan bilgiye göre, 7 yaşındaki Recep Halil Beyhan bakıcısıyla Karamürsel Kayacık Mahallesi D-130 Karayolu Devran Oto Galeri önünden geçtiği sırada iddiaya göre bakıcısının elini bir an bırakarak tel örgülerin arasından yola fırlayan Beyhan, İzmit yönüne gitmekte olan 41 K 9212 plakalı U. Ö. adlı sürücünün kullandığı otomobil çarptı.

Balık Adasındaki Gandi Cafe oldu Ada Cafe

Karamürsel balık Adasında bulunan Gandi Cafe devir edildi. Karamürsel’in tanınmış işletmecilerinden Osman Aksoy tarafından Balık Adasında çalıştırılan Gandi Cafe, Karamürsel Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif ve aynı zamanda Kaytazdere Kamyoncular Kooperatif Başkanı Halil Yanık’a devir etti. 450 bin lira gibi bir paraya devir edildiği iddia edilen Gandi Cafe devir işlemlerinin ardından adı değişerek ‘Ada Cafe’ adı altında Halil Yanık’ın oğlu ve damadı tarafından çalıştırıldığı da belirtildi bizde Yanık ailesine yeni işinde başarılar bol kazançlar dileğimizi iletiyoruz

Karamürsel'de Öğretmenler 6 Nisan'da ilk derslere girmeyecek

3 Eğitim Sendikasının Aldığı Karar ile Yalova Valisi'nin Matematik Öğretmeni Halil Serkan Öz'e Karşı Sarf Ettiği Sözlerden Sonra Öğretmen Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetmişti Yalova Termal Fen Lisesi’nde Matematik öğretmeni olan Halil Serkan Öz’e Yalova valisi Selim Cebiroğlu’nun geçen hafta okulda herkesin önünde azarlaması ve çok çirkin ifadelerle aşağılamasının ardından öğretmene saygı yürüyüşünden sonra Öğretmen Halil Serkan Öz kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti.

Karamürsel Devlet Hastanesine Yeni Göz Doktoru Atandı

İlçemiz Devlet Hastanesine Yeni atanan Göz Hastalıkları Uzmanı,göreve başladı. 1976 doğumlu olan Op.Dr. Halil Vatansever Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu, 2006 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’n de uzmanlık eğitimini tamamladı. En son görev yeri Antalya Devlet Hastanesi olan Op.Dr. Halil VATANSEVER, evli ve 1 çocuk babası.

Said Nursi Ölümünün 55.inci Yılında Rahmetle Anıldı

Bediüzzaman Said Nursî’nin vefatının 55. yıldönümü nedeniyle Yeni Asya Gazetesi İzmit Temsilciliği ve Risale-i Nur Enstitüsü işbirliği ile Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ahmet Battal’ın konuşmacı olarak katıldığı “Bir Tecdid Hareketi Olarak Risale-i Nur ‘İslâmın Çağdaş Adalet Teorisi’ konulu konferans düzenlendi. Sabancı Kültür Sitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Abdussamet Hoca efendinin okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlandı. Programa Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, KOÜ Rektör Yardımcısı Bekir Çetin, Yeni Asya Gazetesi Yazarı Halil Uslu ve çok sayıda davetli katıldı.Kur’an tilaveti’nin ardından Risale-i Nur Enstitüsü Sekreteri Ahmet Dursun açılış konuşması yaptı.

Karamürsel Kent Konseyi Seçimleri Trajediye Dönüştü .

Karamürsel Kent Konseyi’nin 3. olağan kongresinde protokol krizi yaşandı. Kongrenin divan başkanlığını yapan Halil Yanık, konuşma yapmadan kongre sona erdi. Ayrıca Ahmet Akgüner, aday oldu ancak kimse kale almadı