Hyundai Haberleri

Hyundai Haberleri

Hyundai’de işçilerin direnişi devam ediyor!

İzmit Alikahya bölgesinde bulunan Güney Koreli Hyundai otomobil fabrikasında, 2021 yılı zam oranının eski işçiler için , yeni işçiler için olarak açıklanmasıyla birlikte dün başlayan işçi direnişi büyüyor. 

HYUNDAİ işçisi eyleme hazırlanıyor

İlimizde bulunan otomotiv fabrikalarından birisi olan Koreli Hyundai Fabrikası’nda çalışan işçiler bu ay bitmesi gereken toplu sözleşme görüşmelerini büyük bir dikkatle izliyorlar. 

Hyundai fabrikası virüs yüzünden boşaltılıyor

Kocaeli’deki dev fabrika üretimi durduruyor!

Kocaeli'de banttan inen 100 araçtan 89'u ihraç edildi

Kocaeli'de kurulu Ford Otosan, Hyundai Assan, Honda Türkiye ve Anadolu Isuzu'nun tesislerinde geçen yıl üretilen 569 bin 567 araçtan 510 bin 250'si yurt dışına satıldı.

Karamürsel 100. yıl öğrencileri HYUNDAİ ASSAN fabrikasında

Karamürsel’in ve bölgemizin başarılı okullarından Karamürsel 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi alanı öğrencileri öğretmenleri nezaretinde

Kırmızı Işıkta Geçen Minibüs Taksiyi Biçti

Akşam saatlerinde ilçemiz 4 Temmuz Mahallesi D-130 karayolu üzeri Kız meslek Lisesi Girişinde Kırmızı ışıkta geçen 34 DR 8277 Plakalı Wosvagen marka minibüs bu esnada ışıklardaki adadan dönüş yapıp anayola girmek isteyen 41 GE 941 Plakalı Hyundai marka araca çarparak aracı sürükleyerek yoldan çıkardı ve ışıkların altındaki refüje fırlattı olayda aracın içinde bulunan bir bayan hafif şekilde yaralanırken araçta bulunan küçük bir kız çocuğunun çok korktuğu fakat çok şükür yara almadan kurtulduğu görüldü. Kazaya çarpan minibüs sahibi ise olayı yara almadan atlattı. Olay yerine gelen trafik polisleri olayla ilgili inceleme yapmaya başladı.