Etiketler

Kocaeli geneline 703 okul yöneticisi tayin oldu

Müdür ve Müdür Yardımcılığı görevlendirmeleri yönetmeliği kapsamında ilimizde atamalar gerçekleşti. Şu an 703 olay sayının artabileceği ön görülüyor.

Kocaeli Valiliği açıkladı! Artık yasak!

Kocaeli Valiliği tarafından dün alınan kararla artık okul çevrelerinde öğrenci aileleri, veliler ve okul idareci, öğretmenler ile okul çalışanları dışında ilgisiz kişilerin beklemesi ve seyyar satıcıların bekleme ve satış yapması yasaklandı.

Kaytazdere belediye başkanı Ali Kangal ne yapmaya çalışıyor

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal bölgede çok iyi tanınan ve yaptığı başarılı projeler ile adından sık,sık söz ettiren bir idareci.

KARAMÜRSEL TÜRK EĞİTİM-SEN YENİ ATANAN İDARECİLERİ ZİYARET ETTİ

Karamürsel TÜRK EĞİTİM-SEN yönetimi ilçede yeni atanan idarecilere bir dizi ziyaret

Karamürsel'den bir idareci FETÖ soruşturması kapsamında adliyede

Kocaeli’nde yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan 9 özel okul öğretmeni Kocaeli Adliyesi’ne getirildi.Araların'da Karamürsel'de kapatılan bir özel okulun yöneticisinin'de bulunduğu

Narinoğlu, Minikleri unutmadı

Karamürsel Kaymakamı, Ahmet NARİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ÇAKIR ile birlikte ilçemizde bulunan, Necdet Calp İlkokulu, Uçan Balon Anaokulu, Hikmet Özbağcı Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Amiral İlkokulu, Bekir İlhami İlkokulu, Ahmet Gazanfer Bilge İlkokulu, ve Ahmet Gazanfer Bilge İşitme Engelliler İlkokulu’nu ziyaret etti. Yeni öğretim döneminde okulların problemlerini yerinde inceleyen, Narinoğlu Okul idarecileri ve öğrencilerle görüştü. Okulların eksiklerini ve sorunları hakkında bilgi alarak yerinde inceleme yapan Narinoğlu miniklerle bol, bol sohbet ederek zaman geçirdi.